Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap lesz meg a pcr tesztem...

Holnap lesz meg a pcr tesztem eredménye (karanténon túl vagyok) nagyon ideges vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14. napja, hogy pozitív lett, ma teszteltek újra. Negatív teszt nélkül nem mehetek dolgozni (idősek otthona). Nyilván haza sem utazok hétvégére addig, amíg pozitív, tökre magam alatt vagyok. Tünet max annyi volt, hogy 3 napig rossz volt a gyomrom meg émelygett néha de ez már elmúlt kb csütörtökre. Az a baj aludni sem tudok menni, hogy "hamarabb legyen reggel", hozzaszoktam hogy nagyon későn fekszem le. Bármi biztató komment vagy tapasztalat jol jönne :(

2021. nov. 23. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen semmi baj a nehezén túl vagy ezt tudatosítsd magadban,igyál egy pohár vizet foglald el magadat tévézés,olvasás stb.
2021. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg. Várd meg a teszt eredményét. Ha negatív és egyetért az orvosod, akkor tessék menni dolgozni..
2021. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Nincs valami piád? Idd meg. Néha használ.
2021. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok köszönöm 💖💖


Utolsó : deee most hogy mondod van egy Somersbym. Lehet megiszom. 😁

2021. nov. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!