Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bánta meg valakl hogy kiment...

Bánta meg valakl hogy kiment külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 24. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Életem legjobb döntése volt.
2021. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt bantam hogy nem 18 évesen. Sőt a középiskolat se kellett volna csinalni.
2021. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is
2021. nov. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt bánom csak, hogy nem hamarabb mentünk.
2021. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az banja csak meg, aki butan csinalta, nem volt realis az egesz, atvertek, nem volt meg semmilyen adottsaga ahhoz, hogy normalis lehetosegei legyenek.
2021. nov. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm nem hiszem, hogy megbánta azt a fél évet, amit Londonban töltött, mert biztos fontos tapasztalat volt, de hamar rájött, hogy nem neki való. Brutálisan honvágya volt a végére és nem bírta kint, pedig voltak ott barátai a szülővárosunkból.
2021. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyesmit nem lehet megbánni, legalábbis nem érdemes, mert nem tudja az ember, hogy akkor mi lett volna, ha nem megy ki. Még ha kint nem is jött össze neki, amire számított, akkor is ezt csak utólag tudta meg. Ha valami rossz dolog történt kint, akkor sem tudhatja, hogy itthon mi lett volna.
2021. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát amikor azt mondják nincs áram meg játszanak a lakcimekel.Meg láttom a forintot ki csinálták.És a média csak a migráciorol meg nem átalakito mütétekel fogalkozik.Az infláciot meg se emlittik nem bánom.
2021. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!