Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS! 2 barátom kiment külföldr...

SOS! 2 barátom kiment külföldre dolgozni, ma értek oda. Ld. Többit lent. Hogy lehet nekik segíteni?

Figyelt kérdés
Busszal vitték őket, konyhai munkára. Egyszer csak egyikőjüket elhívták, és beültették egy buszba, máshova vitték dolgozni. Neki nincs telefonja, így nem tudni, hol van. Hogy találhatnák meg egymást?? Segítségre van szükségük! Mielőtt bárki azt hinné, kamuzok, sajnos nem. :( Nagy bajban vannak, tök egyedül, magyarként. És külön-külön.
2014. júl. 21. 23:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mit tudsz a cégről?

Kérdezd meg a face-en az Akik átvertek minket külföldön csoportban, hogy ismerik-e őket vagy mit lehet tenni.

Na meg az adott ország csoportjaiban...

2014. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha nem jelentkezik a barátod 1-2 napon belül szedj össze mindent amit tudsz a cégről és menj el a rendőrségre , ez minden amit innen tenni tudsz.
2014. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hova mentek? Facebookon nagyon sok csoport van,szinte minden varosban lako emberkek csinalnak csoportokat.Keress ra a varosra facebookon,vagyis mondjuk ,hogy pl.Stuttgarti magyarok.Ez csak pelda volt,kerdezd meg a csoport tagjait,hogy ismerik e a ceget,hova szoktak vinni szalasra a kulfoldieket,ilyesmiket.Sajnos egyelore tobbet nem tudsz tenni. :/ Sok szerencset,remelem hamar megtalaljatok.Es ha megtalaljatok valahonnan szervaljon mar vmi gagyi telot,mert ez eszmeletlen idegesito ha valaki telefon nelkul kozlekedik,foleg kulfoldon.
2014. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már most is érdeklődhetsz a rendőrségen, kihez fordulj. Előre kellett volna leellenőrizni a cégeket.

A barátaid szülei, hozzátartozói mit tettek?

2014. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyébként honnan tudod ezt róluk, hogy ez történt?

Miért megy ki valaki külföldre telefon vagy telefonkártya vagy net nélkül?

Utcáról tud telefonálni, netcafe-ból netezni.

2014. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy az egyikkel beszéltem telefonon. Eredetileg Frankfurtba mentek, de onnan még elvitték őket több órányira, azt se tudja pontosan, hol van. Ha baj van, és szólok a rendőrségen, hogyan, milyen nyomon tudnak elindulni? Ki tudják az ilyet nyomozni? Megtalálják őket? Nagyon aggódom!
2014. júl. 22. 06:57
 7/17 anonim ***** válasza:

Az az ő szakmájuk, ha nem végeztél el ilyen iskolát, honnan tudnád, hogyan csinálják?:)

Amikor valakit elüt az autó és kettészakadva fekszik az úton, akkor is azért nem hívod a mentőket, mert nem tudod, hogyan fognak neki segíteni?:)

2014. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sürgősen írj be az alábbi aktív Facebook csoportokba:

- Magyar Vállakozók,cégek akik átvernek Németországban;

- Németországi magyarok;

- Iránynémetország, stb.

Amúgy milyen országba mentek? Csak gondolom, hogy Németo. lehet ...

2014. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Viszont remélem, hogy a srácok szülei legalább tudnak a cégről, amelyen keresztül kijutottak ... Őket is sürgősen fel kell keresni, cég után nézni, cégek felkeresni és azonnal elérhetőséget kérni a barátok hol létéről.
2014. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megtudtam hogy amelyikkel beszéltem, hol van. Ma tudta meg. De a másikról semmit nem tudni. Ha tudom a város nevét, mi tudok tenni? Segíteni? És tudom az étterem nevét is ahol dolgozik. Jaa, a szülők sz@rnak rá. Ők úgy fogják fel, hogy kimentek, keresnek, majd alakul.:((( Engem viszont nagyon aggaszt a sztori. Közvetítő cég nevét nem tudni.
2014. júl. 22. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!