Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik Mekibe, Burger Kingbe vagy KFC-be dolgoznak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék mik a ti tapasztalataitok. Mennyire szeretitek, milyen a hangulat ilyesmik.

2021. nov. 24. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Utalom mint a szart

Porges egesz nap

2021. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A nagy fluktuációból gondolom hogy nem túl stabil, sokáig bírható, jó helyek ezek...
2021. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én ha lehet csak a driveba megyek be, mert gyomoridegem van attól a rohanástól ami bent megy.
2021. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam Mekiben és Burger Kingben egyaránt még 5 éve, mindkettőben 6-6 hónapot diákként suli mellett és bevallom, ma már nem tenném. Szerintem nem éri meg, semmit nem fejlődsz ilyen munkákkal, borzasztóan stresszes, nagyon lefáraszt és mindezek mellett alulfizetett. Én mindkettőben kasszáztam ill. mikor nem volt vendég elküldtek rendbe rakni a vendégteret. Az egyetlen előnye volt a Burger Kingnek, hogy jó volt a társaság, a Mekiben sajnos még az sem.


Ilyen helyeken csak suli mellett dolgozó diákok (akik jönnek-mennek) és olyan főállású dolgozók maradnak meg hosszútávon, akik máshova nem kellenek. Úgyhogy ha te valamennyire képzett vagy (legalább egy érettségid van) és nem vagy analfabéta (elnézést a kifejezésért, de láttam én már sok olyat leérettségizni, akik olvasni nem tudtak), akkor szerintem találsz ettől jobb munkát akár diákként, akár főállású dolgozóként.

2021. nov. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Még kétszer nem vettem fel a rendelést ugyanannál az alkalmazottnál, szóval valószínű, hogy a többség csak rövid ideig marad
2021. nov. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
A KFC-sek hülyég, mint a segg. Szegénykék nem tudják a különbséget a sima meg az egyszemélyes kosár között.
2022. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!