Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire utal ha egy alkalmazott...

Mire utal ha egy alkalmazott minden évben bemondja hogy felmond de mégsem megy el?

Figyelt kérdés

Illetve legújabb "jelzése" az volt hogy felmondott a főnöknél de úgy hogy 1 év múlva menne el.


Hallottatok már ilyenről? Szerintetek ez normális? Mi lehet az indítéka? Mire jó ez neki ha mégsem megy el soha? Lehetséges hogy manipulálni próbál?


2021. nov. 25. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Számodra ez annyiban érdekes információ, hogy mindenképpen rossz környezetben vagy.


Valószínűleg nem kell képesítés a munkakörre ahol az alakmazott nem mert tovább lépni és ahol a munkáltató elviseli az ilyen alkalmazottat.


Életminőség javítása szempontjából én váltanék és esetleg továbbképezném magam.


Más dologgal nem nagyon kell foglalkoznod.

2021. nov. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is elmondtam a volt munkahelyemen minden alkalommal mikor nekem kellett tartani a hátam a volt főnökeim hülyeségei miatt. Volt hogy írásban is beadtam a felmondásom és visszaadták bocsánatkérések közepette hogy maradjak már. Aztán maradtam, mert szerettem együtt dolgozni a kollégákkal. Végül eljött az a pont amikor már hiába könyörögtek, leléptem mert elegem lett.
2021. nov. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Ilyennel nem találkoztam, viszont olyannal aki ezzel zsarolta a főnököt mindig, "elmegyek ha nem emelsz ennyit és ennyit a béremen fél évente...olyannal már igen :D jól is tette, hogy ezt csinálta mert mindig emeltek neki.

De aztán megunták ezt az egészet és elküldték.

2021. nov. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nem írásban, hivatalosan teszi vagy egyszer csak tényleg nem megy be melózni addig csak duma.
2021. nov. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Igazából nem akar felmondani. Ha akarna, akkor nem mondaná, hanem megtenné. Amiért ezt teheti: játszmázás, szenvedés mutatása, mártír viselkedés, figyelemfelkeltés, elterelés, fontosságérzet növelése, erényeinek felnagyítása.
2021. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!