Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapsag gyakri hogy nincsen...

Manapsag gyakri hogy nincsen meg valakinek 1 v 2 ev folyamatos munkaviszonya egy cegnel?

Figyelt kérdés
Vagy ez azert ritkasag es kirivo.

2021. nov. 25. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

A környezetemben elég gyakori.

A legtöbben olyan munkakörülményeket akarnak, amik igazan elfogadhatóak.

Normális munkahelyi légkör, bér és juttatások, megfelelő eszközök stb.


Ilyet ma is nehéz találni.

Nálunk pl. a bérfejlesztés és egy normális számítógép sincs.

2021. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nemzetközileg is úgy van, hogy rövidül az átlagos munkaviszony-hossz. No meg cég vagy munkahely is megszűnhet, azt se feledjük.
2021. nov. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, főleg a fiatalabbaknál. Ott még az ember keresi a helyet, a szakmáján belül is a megfelelő pozit, közbeszólhat költözés, sokan nyáron dolgoznak, de ősszel, ha folytatódik az egyetem, kénytelenek abbahagyni és következő nyárra új helyet keresnek... Én is gyakran váltogattam eleinte, egyrészt, mert ahova felvettek, azt nem szerettem, de szakmai tapasztalatnak számított oda, ahova később akartam menni. Másrészt meg sokkal többet emelkedik a béred egy új helyen fél - 1-2-3 év tapasztalattal, mintha ugyanazon a helyen maradsz ennyi ideig. Nálam is gyakori probléma volt, hogy rászórtak 10000 forintot a fizetésemre 1 év tapasztalattal, én meg mondtam magamban, hogy ezt nektek és 100 000-el többért elmentem máshova.
2021. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Fiatal itt!

1-3 év tapasztalat sincs? 5-10 kellene pedig...

Viszlát! :)

2021. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

4

Hülyeségeket nem kell beszélni.


Nem kellett volna segget vakarni diákként és akkor lenne 1-2 év tapasztalat a friss papír mellé. Vagy nem kell hisztizni, hogy tapasztalat nélkül fos bért kapsz, hanem kihúzni azt a fél-egy évet és utána normális helyet keresni.


Mi is bekerültünk valahova és mi is szereztünk valahogy tapasztalatot... Ha nem lenne rengeteg ember, aki képes volt erre, nem tudnál azért sírni, hogy hátrányban vagy hozzájuk képest.

2021. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Mi az hogy diákként nem kellett volna sggket vakarni?

Ha tanulunk,akkor hogyan menjünk dolgozni?

Diákmunka van,mondjuk 6 óra kukoricamorzsolás,de nem fognak felvenni egy munkahelyre...

Mellesleg ha csak minden tantárgyal 1 órát foglalkozunk,ahogy a nagyokosok mondják,akkor van időnk dolgozni is?

Egyébként már nem vagyok diák,de ezt a sok marhaságot ne nekem magyarázd,hanem azoknak akik nem vesznek fel senkit sem,ha nincs 1-3 év vagy több tapasztalatuk,és pályakezdők.

Átkozott zsici...

2021. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%

#6, nekem pl a párom egyetemre jár, nappalira, mégis tud 20-25 órat dolgozni hetente.


Elsőnek pénztárban kezdett, majd ahogyan haladt a tanulmányaival és azt latták, hogy dolgozik is egyetem mellett bizalmat szavaztak neki egy jobb helyen, ami már ugródeszka volt számára a gyakornoki pozícióhoz.

És mindenhol 1 év körül dolgozott, szóval a kifogasokat lehet mantrázni, de neki lehet állni felépíteni már tanulás mellett is a karrieredet.

2021. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb masfel ev a leghosszabb folyamatos. Budapesten elek, sok munkalehetoseg van, ha ugy erzem, menni kell, megyek.
2021. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

6

A tanulás része a munkába beletanulás is.

2021. nov. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

6. Akkor ezt magyarázd meg azoknak,akik nem vesznek fel kezdőket,hogy ne tudjanak tapasztalatot szerezni,és ne legyen 1-3 év tapasztalatuk,hogy felvehetőek legyenek egy olyan helyre ahol elvárt a minimum 1-3 év tapasztalat.

Jó munkát!

2021. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!