Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt bármilyen...

Próbaidő alatt bármilyen indoklás nélkül tényleg azonnal felmondhatok? A próbaidő utolsó napjaiban is?

Figyelt kérdés

Jelenleg próbaidőn vagyok, főnöknek korábban mondtam is hogy hosszútávon szeretnék itt maradni, mert covid alatt sajnos elvesztettem a munkám és csak alkalmi munkáim voltak.

Nagyon örültem a lehetőségnek, illetve muszáj pénzt keresni.

Családi okok illetve költözés miatt felszeretnék mondani, próbaidömből pár nap maradt. Így is felmondhatok ok nélkül az utolsó pillanatban? Illetve le kell dolgoznom felmondási időt? Semmilyen szerződést még nem irtam alá.


2021. nov. 28. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért vannak mostanában ilyesmi kérdések. Próbaidő alatt azt is megteheted, hogy a műszak kellős közepén ledobod a munkaeszközt, kisétálsz, és szevasz tavasz! Ezért hívják próbaidőnek.
2021. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felmondási idő??? Milyen felmondási idő próbaidő alatt? És miféle munkahely az, ami téged illegálisan alkalmaz? Te itt nem fogsz társadalombiztosítási ellátást kapni, de örülhetsz, ha egyáltalán kifizetnek!
2021. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napi bejelentéssel vagyok jelenleg, minden nap végén fizet a főnök.
2021. nov. 28. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerződés nélkül azt csinálsz, amit akarsz. (Persze érdemes pénzosztás után közvetlenül lépni.)
2021. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3: Akkor holnap (vagy ma, ha ma esetleg ma is dolgozol) munka végén felveszed a fizut, és mondasz egy agyőt. Ennyi.
2021. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmehetsz egyik pillanatról a másikra.
2021. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha nem értem, hogyan tudnak ennyire tudatlan emberek egyáltalán létezni és több munkahelyet is megjárni.

Igen, bármikor felmondhatsz, indoklás nélkül. Akár műszak közben is felállhatsz és hazamehetsz.

2021. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!