Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vették rossz néven ha...

Miért vették rossz néven ha próbaidő utolsó napján mondtam fel a próbaidőre hivatkozva? A cég ugyanet csinálja, most fordítva történt-csak nekik szabad, de velük szemben már nem baba a szitu?

Figyelt kérdés
2021. nov. 28. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
És ez miért érdekel a felmondás után????
2021. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak mert érdekel. Tán tilos?
2021. nov. 28. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

jogod van hozzá természetesen, csak ugye most ott lesznek egy ember mínuszban, mire újra hirdetik a melót, kiválasztják az új embert meg idő.

a cég szempontjából amit meg valljuk be mindenki les zar.


főleg, hogy általában minden Cégnél alap, hogy felvesznek egy adag új embert, aztán kirúgják a régieket, mert fizut kellene emelni nekik.

2021. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy egyszerű provokatív kérdés. Illetve nem az, mert még kérdés sem. Ez a te véleményed. Csak itt ugye muszáj kérdezni, így másmódon nem tudtad előadni.
2021. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A próbaidő vége felé azért már körvonalazódni szokott, hogy tervezel-e náluk maradni, illetve hogy ők számítanak-e rád a próbaidő után is. Ha eddig esetleg azt mutattad, hogy minden oké, szívesen dolgozol náluk, akkor valóban vehették rossz névem, hogy az utolsó napon hopp felmondasz. Ha utaltál arra korábban, hogy nem jön be cég, akkor nincs mit rossz néven venniük.
2021. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"A próbaidő vége felé azért már körvonalazódni szokott,"


így van. de mivel a cég 3 hónap egy mondatot soha nem vesztegetett rám, a munkámra se poz se neg értelemben így akkor nyasgem. kerestem és találtam mást és szándékosan utolsó nap mondtam hogy kapjátok be elhúztam.

amilyen az adj isten...

2021. nov. 28. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Alapítványi iskola.
2021. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
6: Ja, mert neked csak akkor jó egy munkahely, ha rendszeresen félrevonnak, és véleményt mondanak a munkádról? Szerintem, ha nem mondanak semmit, annak logikusan örülni kellene, mivel az feltételezhető belőle, hogy mindent jól csinálsz. Fura elgondolásaid vannak.
2021. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Ja, mert neked csak akkor jó egy munkahely, ha rendszeresen félrevonnak, és véleményt mondanak a munkádról? "


Teljesen elemi és evidens hogy egy új dolgozót értékelnek. ez elemi és evidens, kérdés sem lehet.

Hol élsz te?

2021. nov. 28. 19:26
 10/13 A kérdező kommentje:

"Fura elgondolásaid vannak."


meg egy új munkahelyem mert találtam mást.

2021. nov. 28. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!