Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » “Te vagy a nap hőse. “ Ezt...

“Te vagy a nap hőse. “ Ezt miért nem tudom kamatoztatni?

Figyelt kérdés
Egy vásárló ma ezt mondta nekem, mert fáradtan hoztam a raktárból egy terméket, amit keresett. Ennek nem tudtam örülni. Több osztály feladata hárul rám rendszerint, másokra is. A vezetők azon vannak, hogy a napi egy embert is felmondásra kényszerítsék. A többi városban lévő, saját cégünk embereivel versenyzünk, bár a forgalom mindig hozza az éves tervét, sőt még többet is, mint amit az emberek erőn felül teljesítenek, viszont nekünk csak a szenvedés marad, emellett mások irigységével és rosszindulatával is küzdeni kell. Minek a sok pénz, ha normális körülményeket és megbecsülést nem tudunk adni az emberek felé? Mire költenének a pénzt, ami gyakorlatilag a “kincs, ami nincsre”hasonlít?
2021. nov. 30. 22:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*költenétek
2021. nov. 30. 22:13
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Most pontosan mi a bajod? Az, hogy dolgozni kell? És ezért jó fizetést kapsz? Irigylem a problémáidat.
2021. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó? Hány ember bérét kell kitermelni?
2021. nov. 30. 23:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hog végig kell dolgozod a munkaidőt, keress másik helyet.
2021. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!