Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldi munkáért megéri a...

Külföldi munkáért megéri a saját lakást itt hagyni?

Figyelt kérdés

USA, Kanada és Britannia már régóta foglalkoztatja a fantáziámat. A jelenlegi párom még támogatna is ebben. A problémám csupán annyi, ha kimegyünk külföldre, akkor mi lesz a lakással? Nem akarom másoknak albérletbe kiadni.


Ha előre tudnám, hogy hosszútávon (végleg?) sikerül kint maradni, akkor nyilván eladnám és vennék külföldön egyet. De ez így olyan zsákbamacska.



2021. dec. 4. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Az egy jó biztos pont, ha itthon van hova menned, ha a külföld nem jön be. Ha pedig igen, akkor úgyis felszámolhatod akkor. Én spec megkérnék rokont, barátot, hogy nézzen rá, de nem adnám még el.
2021. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megér.

Én mennék,aztán egy év múlva dönthetsz úgy hogy eladod.

2021. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
24%
Ezt már kb. fél éve is kiírtad.
2021. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Mi eladtuk a házunk. Egyrészt nem szívesen hagytam volna üresen. Nem adtam volna ki idegennek. Másrészt jó volt a tudat, hogy ott egy nagy összeg a bankszámlán, ha baj van.

Mondjuk mi eleve el akartuk adni, csak az volt kérdés, hogy hova költözzünk.

Most meg jól jött önerőként a saját lakáshoz.

Ha teszem azt, visszamentünk volna, akkor meg egyszerűen zsebből fizettünk volna egy lakást abban a városban, ahova visszamentünk volna. Még a felújításra is maradt volna. De már eszünkben sincs visszamenni.

2021. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%

Van az a pénz, amiért megéri...

Egyébként meg, ha nem akarod kiadni, akkor keress valakit, aki pár hetente ránéz, szellőztet egyet, beindítja kicsit a fűtést meg hasonlók. A rezsit fizeted távolról és kész.

2021. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En amikor kulfoldre koltoztem,butorozottan kiadtam a lakasomat,csak a szemelyes holmijaimat dobozoltam be,es egy rokonom ures helyisegeben raktaroztam el.Ugy terveztem,ha hazakoltozom, mindenkeppen felujittatom a lakast es szerettem volna uj butorokat is, szoval nem sajnaltam kiadni, legalabb penzt hozott par evig.Pedig nem volt lepukkant lakas,masfel eve laktam benne,minden uj volt,de tudtam,hogy tiz ev alatt,amig kulfoldon leszek az alberlok lelakjak majd.
2021. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj ki dolgozni, és add bérbe a lakást.
2021. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!