Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik lenne a jó választás?

Melyik lenne a jó választás?

Figyelt kérdés

Ket tanfolyamra is van lehetőségem jelentkezni szociális gondozó és ápoló vagy raktáros.

Miután megcsináltam nyilván szeretnék dolgozni is valamelyik teruleten.

A kérdésem az lenne, hogy melyikkel lehet jobban keresni és hol normálisabbak a kollegák, ezalatt azt értem, hogy könnyen lehet beszelgetni baratkozni esetleg velük

Lány vagyok egyébként



2021. dec. 5. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
gyakorló ápolóval lehet többre mész, de ezek közül amelyiket akarod.
2021. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Inkább raktáros. Azzal több pénzt tudsz keresni.
2021. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Raktárosként lánynak nem könnyű. Vagy csinálsz hozzá valami raktári ügyintézőhöz hasonlót, hogy adminisztrálj, vagy csak könnyű komissiózás lesz a perspektíva. Másik lehetőség a targoncás vizsga mellé
2021. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Raktarost szeretnék csak, de azt olvastam, hogy nem csak raktároznak hanem ahová épp rakják pl arutfeltolt stb
2021. dec. 5. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A szoc.gondozó ápolóval azért jól kereshetsz, ha bírod a munkát és az öregeket és van hozzá lelked. A szolgáltatóknál is mindig nagy az emberhiány, de ha szabadúszó vagy, akkor lehet igazán jól keresni, főleg ha bevállalsz olyan extrát, hogy hétvége, esetleg éjszakai felügyelet. Hidd el amelyik családban ilyen segítség kell a zsebükbe fognak nyúlni. Cserébe ugye vannak idősek, akikkel beszélgetni kell, mosdatni, pelenkázni, etetni (a kaját nem neked kell csinálni), gyógyszert odaadni, berakni 1-1 mosást meg elmosogatni. Igaz elég bunkók tudnak lenni az öregek, meg semmi se lesz jó.
2021. dec. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt válaszd, ami sok pénzt hoz, hanem olyat, ami szívből érdekel. Csakis úgy lehetsz jó a munkádban.
2021. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!