Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeztem egy allasra, de...

Jelentkeztem egy allasra, de meg nem jeleztek vissza. Mar ne is remenykedjek?

Figyelt kérdés

November 25-en volt az elbiralas napja. Postai uton kellett feladni a jelentkezest. En feladtam November kozepen.

Januar 3-an allhat munkaba az, akit valasztottam. Hamarosan unnepek, es meg egy telefon hivas sem.. semmi. Tehat teljesen elhagyott a remeny, mert ha mar november 25-en valoban elbiraltak akkor ugy gondolom nem ram esett a valasztas. Vagy szerintetek van meg okom remenykedni egy picit? Annyira bíztam ebben az allasban es annyira nagyon szeretnem...

De se egy telefon, sem pedig egy email..semmi visszajelzes



2021. dec. 8. 08:07
 1/9 A kérdező kommentje:
ELIRAS: *Az akit kivalasztottak
2021. dec. 8. 08:08
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát nagyon valószínű, hogy nem rád esett a választás. Akiket nem vesznek fel, azoknak általában nem jeleznek vissza semmilyen formában.
2021. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezt már elfelejtheted....
2021. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg nem. Hacsak nem történik az, hogy akit felvettek, az nem válik be, és így esetleg téged hívnak. Velem éppenséggel megtörtént. De aztán én is el lettem küldve 3 hét után, és megtudtam, hogy az a hely egy szervezett átjáróház.
2021. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy 2# mondta, ha megis visszair, akkor azt fogja irni, hogy sajnalom, de mar betoltottek az allast
2021. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De van olyan is, hogy egy honap utan keresnek meg, pl probaidoszak alatt elkuldtek es keresnek helyette masikat
2021. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Munkafüggő

Ha teszem fel kisebb iroda vagy magánvállalkozó akkor ez lehet akár két hét is . attól függ ki foglalkozik vele . Pl volt olyan hogy engem annó 1 hónap után hívtak volna be de hál isten találtam jobb munkát .

2021. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne add fel. Én már voltam úgy, hogy felvették az egyiket, aztán elküldték próbaidőn belül. Majd a másikat. Majd a harmadikat. Aztán behívtak, ott vagyok már 5 éve. (Főnöknő a nagypofájúaknak, magukat fényezőknek adott esélyt, utólag bevallotta nekem, hogy sajnálja, és örül, hogy nekik dolgozok.)
2021. dec. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En azért még reménykedem egy kicsit.
2021. dec. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!