Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 60db címet (ebéd) ki lehet...

60db címet (ebéd) ki lehet hordani 4 óra alatt egy kisebb város és annak vonzáskörzetében autóval?

Figyelt kérdés

Erre a feladatra szerinted mi a reális bér?

Heti 5 nap.



2021. dec. 10. 22:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Mi ebben a feladatban a pozitív és negatív dolog?


Autót adnak.

2021. dec. 10. 22:13
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számít, hogy át is kell-e adni, vagy csak leteszed az ajtó elé, becsöngetsz, hogy hallja megérkezett az ebéd, de nem kell megvárnod, hanem mehetsz vissza az autóhoz.

Ha nem kell megvárnod, míg kijön a címzett, tartható. Feltéve, hogy nem kell keresgélned a címeket. Ha mindennap ugyanoda viszed ki az ebédeket, akkor pár nap után tényleg nem kell keresgélned.


Ha meg kell várnod, míg kijönnek, akkor tarthatatlan.

2021. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ... 4 perced van 1 étel kivinned. Ha lakásokról van szó, a házba bejutni sokszor több ennél.


Ha van egy rendszer, ami térképen mutatja a címeket és optimalizálja a kiszállítási sorrendet neked.


Plusz ez olyan fajta dolog, ami feliratkozás alapon történik tehát előre megadják neked a kaputelefon belépési kódját és csak a lakás elé kell raknod az ételt, akkor szerintem lehetség, de úgy is brutális.


Egyébként nem tűnik reálisnak.

2021. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Szerintetek mennyi címet lehetne ki vinni 4 óra alatt?


Ti mennyi pénzért csinálnátok?

2021. dec. 10. 22:36
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

4#


Mit lehet tudni pontosan a szállításról?


Pl.: FoodPandan / Wolt típusnál, amikor minden címnél vissza kell menned az étterembe óránként 3 rendelést lehet kivinni, ha nagyon jó vagy 4-et is. Ezért nettó 2500-3000 jár.

(BICIKLIVEL, BUDAPEST BELVÁROSÁBAN)


Ha egyben kapod meg a rendeléseket és nem kell kapcsolatba lépned a megrendelővel, tudod a kapukódot stb...


Akkor kb 10.


Az is 6 perc / cím, ami még mindig húzós, mert szerintem pár helyen csak a parkolóhely találás + címhez séta ennyi.


Szóval lehet még kevesebb a reális.

2021. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindenképpen rettenetesen durván kell sietned és csak 4 órát dolgozol / nap, ami nem valami sok, de arra biztos elég, hogy nem tudsz mellé nagyon más elfoglaltságot találni és más helyen dolgozni. (vagyis nehezebb)


Plusz a futár fizetések egész jók a FoodPanda/Woltnál, így én 3 ezer nettó + benzin pénzt kérnék. Meg vegyenek fel alkalmazottnak, ezen felül ne nekem kelljen KATÁt fizetnem.

2021. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Én abból indultam ki, amit a kérdező írt: kisebb városban és környékén kell kihordani. Tehát azt tételeztem fel, hogy nagyrészt családi házakhoz kell kimennie és nincsenek parkolási problémák.

2021. dec. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 Állítólag csak ki kell szállítani az ételt ilyen dobozba aztán lehet tovább menni.

Autót természetesen adnának.


Ahogy a 7-es mondja nagyrészt családi házhoz kell menni,parkolással szerintem semmi probléma nem lenne szerencsére.

2021. dec. 10. 22:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Haver tapasztalatai alapján pár dolgot még vegyél bele a matekba!


- Ha lerobban a kocsid?

- A helyi rendőrök milyenek? Van ahol vadásznak a futárra, valahol segítenek, főleg ha ők is rendelnek, és nem szeretik a teleköpött kaját.

- Utakat takarítják télen?

- Külvárosi utak járhatóak sárban, aszfaltosak?

- Sok a lámpa, és a 20-30 tábla?

- Támadás/kocsifeltörés érhet? C környéken.

2021. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrétan egymás mellett vannak a címek és csak a kerításre kell ráakasztani, akkor végülis lehetséges a 60 cím is, de kapsz pár piros lámpát, 1x eltévedsz mert félre olvasod a címet stb... és már levagy maradva.
2021. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!