Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor volt, hogy hasonlóan...

Mikor volt, hogy hasonlóan megszívtad a munkában? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
Diákmelósként jártam úgy hogy, párban dolgoztunk egy standon, helyettes persze nem volt, mentünk mindennap. Egyik nap egy hirtelen felhőszakadás miatt bőrig áztunk. Másnaptól persze megint kánikula, mi meg persze lázasan, betegen, orrunkból dőlő lével kellett a vevőket kiszolgálunk. És én kértem bocsánatot a vevőtől, és égtem a szégyentől, de egyikünknek sem volt hangja. Kb egy hétig.

2021. dec. 14. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Súlyfürdőn dolgoztam (ez egy ún. Balneoterápiás TB-s gyógyászati kezelés fürdőkön és rehabokon), mikor egy férfi beteg súlyövén akartam igazítani, és a mai napig nem tudom hogyan sikerült a mutatvány, de véletlenül az időközben fecskéjéből kicsusszant makkjához hozzáértem.

Én először abban bíztam, hogy csak valami csempedarab volt, amire rányúltam, aztán megláttam az óvatos mosolyát, amint hunyorogva a plafont nézi.


Na ez is égő volt. Igyekeztem úgy tenni, mintha semmi sem történt volna. >.<

2021. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Dolgoztam e betegen? 🤷‍♂️ Ja sokszor... nemnagyugy
2021. dec. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, üdvözöllek a vendéglátásban. Ehhez a munkához minimum elmebetegnek kell lenni, mert normális ember nem dolgozik ilyen időbeosztásban, ilyen bejelentésekkel, betegszabadság/fizetett szabadság és szabad hétvége nélkül.


Vendéglátásban dolgozok, nem beszólásnak szántam

2021. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Betegen nincs az az isten hogy bemenjek dolgozni
2022. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

3-as vagyok. Nyilván fertőző betegen, vagy lesérülve mi sem tudunk néha bemenni, de az ingyen van.

Jól keresünk, de semmi fizetet betegszabadság/szabadság/ünnep nincs. Nincs szabad hétvége. Stb...


Ez nem azt jelenti, hogy nem mehetünk el szabadsàgra, hanem azt, hogy nincs fizetve.


Ez pedig kb az egész szakmára igaz.

2022. jan. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

H van fizetve tb akkor jar a betegszabi

Fizetett szabi meg amugy jar az eletkor utan

Ha nem vagy bejelentve akkor fel kell jelenteni a céget a g***be

Nyugdijad se lesz

2022. jan. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Feljelenthetem sorra mindet? Mutasson nekem valaki egy éttermet ahol 8 órás bejelentés van. Mindenhol 4 óra. Így tb megoldva.


Feljelentgetni meg nem igazán ajánlott, mivel az első fizetés átvétele után bűntárs vagy. ha feljelented a munkahelyed, hogy nem a bruttód után kapod a nettót

2022. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 4 ora akkor 4 orat is dolgozok
2022. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, Magyarországon talán, itt külföldiában annyi órára vagy bejelentve, amennyi a szerződésedben szerepel.

Amúgy ja, dolgoztam betegen. Egyszer a pollenszezon kellős közepén szolgáltam ki egy 200 fős rendezvényen, öröm volt nézni.

2022. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De itt most nagy százalékban a magyar viszonylatok uralkodnak.
2022. febr. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!