Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lennél iskolaőr?

Lennél iskolaőr?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért?



2021. dec. 17. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Én nem lennék, de csak azért mert megalázónak érzem. Ott az a sok fiatal aki tanul és én aki csak erre vittem? Nekem az is megalázó volt, hogy biztonság őrként dolgoztam egy időbe. Nem szeretem ha az emberek így látnak. Sok 14 éves lány is jár általánosba. Oké, hogy nem akarok tőlük semmit, de ők már okosak. Engem ne nézzenek le. Az meg a másik, hogy úgyis kitalálnak valamit a tanárok az igazgatóval, hogy rátegyenek egy lapáttal. Szóljak rájuk ha ott állnak a gyerekek. Szóljak rájuk ha futkorásznak meg ilyenek. Egyetemnél mikor megkértem a fiatalokat, hogy ne az ajtóba cigizzenek mert nem lehet, leszarták. Nem mentek el. Persze kb. korombeliekről van szó, huszonévesek. Szóval semmi képpen nem.

Ha csak annyi lenne a feladatköröm, hogy a verekedéseket megakadályozzam és a rendre figyeljek, akkor úgy okés a munka amúgy.

(nekem akkor se okés)

2022. jan. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

"Ott az a sok fiatal aki tanul és én aki csak erre vittem? ... Egyetemnél mikor megkértem a fiatalokat, hogy ne az ajtóba cigizzenek mert nem lehet, leszarták. Nem mentek el."

Aki lenézi a iskolaőrt/biztonsági őrt/stb., az bárkit lenéz bármi miatt, a tanárait is, ha azt hozza otthonról...

2022. jan. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Ha csak annyi lenne a feladatköröm, hogy a verekedéseket megakadályozzam és a rendre figyeljek, akkor úgy okés a munka amúgy.


csak ennyi lenne a feladatod

2022. jan. 11. 09:12
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"csak ennyi lenne a feladatod"

Hát végülis igen, de azért ebben mégiscsak benne van bizony az is, hogy

"Szóljak rájuk ha ott állnak a gyerekek. Szóljak rájuk ha futkorásznak meg ilyenek."

Ha az a feladata, hogy vigyázzon a rendre, abba ez hogy ne tartozna bele? Milyen rend az, ahol a száguldozó tizenegyedikesek halomra gázolják a 6-7 éveske elsősöket egy 8 évfolyamos gimnázium folyosóin - még akkor is, ha nem direkt, hanem véletlenül, pusztán a rohangálás "mellékhatásaként"?

Aki olyan iskolaőri munkát szeretne, ami abból áll, hogy soha senkire se kell rászólnia, az bizony nem fog találni...

2022. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Ma 15:19

Te tuti kollega vagy/voltál

:DDDDD

2022. jan. 11. 19:34
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztonsági őr, hanem tanár, de látom, hogy egy egyszerű portásnak, takarítónak vagy gondnoknak is meggyűlik a baja a sok idétlen kamasszal... :)
2022. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"egy egyszerű portásnak"

Bocs, ha ez hülyén jön ki, lenézősen, nem úgy akartam, hanem csak arról van szó, hogy tisztában vagyok vele, hogy ők nem elsősorban gyereket nevelni jönnek a suliba, mint a tanárok.

2022. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen is meg nem is.


Figyelj ha érdekel akkor próbáld ki, aztán majd látod hogy valóban olyan e aminek te gondoltad és mondták.

Ha tetszik maradsz, ha nem el jössz.

Sok sikert.

2022. febr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semelyikben sem.


Ha a gyerek kicsi, minden szrért én lennék a hibás és rajtam verné le a szülő, hogy az ő kisgyerekét fizikailag bántalmaztam, amikor csak elkaptam a kezét, hogy ne üssön meg mást.


Ha nagyobb, azokkal meg nem lehet bírni, konkrétan akármit mondasz, az ellenkezőjét teszik.

2022. máj. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemistáktól meg hü.lyét kapnék, mert azt hiszik ők szrták a spanyol viaszt.


Ha pl nem az iskolaőr, hanem a takarító vagy a büfés szól, akkor is húzzák a szájukat, hogy mit szólogat be az a "senki".

2022. máj. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!