Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak kiakadva azon...

Miért vannak kiakadva azon hogy egy iskolaőr (bizti őr ) 220 bruttóval + évi 200 cafival többet kap mint egy tanár? Hát nem muszáj tanárnak menni!

Figyelt kérdés

Én 240 bruttóval tanár vagyok, vagyis 5 év egyetem után annyit kapok mint egy IQ-fighter bizt őr 90 napos „szaktanfolyam“ után..


De nem panaszkodom és nem vagyok felháborodva mert senki se kényszerít engem erre, magam döntöttem így.

Mehetnék fizikai melóra 2x ennyiért de NEM Megyek. (10x ennyiért se mennék)


Miért vannak sokan felháborodva az iskolaőr --- tanári bér viszonyán?


2020. júl. 15. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

kedves kérdező.. pánikba esett minden érintett, pedig felesleges. Az iskolarendészek egy része az első hetekben menekülni fog a kijelölt iskolábói, teljesen mindegy mennyi a fizetésük.


A tanárok dőljenek hátra, kérjenek egy kávét, és figyeljenek.

Még el sem kezdődött a buli.

2020. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Egyes mindent leírt.
2020. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Na, egy tizessel nalam is tobbet kapnak bruttoban. Amugy nem azon kene kiakadni, hogy 220 a bruttojuk, mert az kb realis es eleve keves is. Annak a nettoja arra se eleg, hogy egy alberlet mellett gyujts valamire. Inkabb az a rossz, hogy a tanarok akik egyetemet vegeztek es kb at idegrendszeruket 5x annyi terheles eri nem kapnak tobbet, mint 240 br. Sajnos a magyar fizetesek ritka xarok es egyenlotlenek. A tescos arufeltoltok 290 br kapnak orszagosan egysegesen, akkor meg mirol beszelunk?:D a lidlbe meg 300+ a br.
2020. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, ameddig találsz egy madarat aki eltart, és elnézi, hogy ő szétkulizza magát a pénzért, te pedig szórakozol, addig megteheted.

Csak aztán ha elpatkol az igavonó, és özvegyen maradsz, és nem tudod fent tartani az otthonodat, és magadat, akkor már késő lesz.Egyszer a tartaléknak vége. Onnantól indul az élet.


Sokan vannak, akiknek van olyan szakma amit szívesen tettek volna, csak felmérték, hogy azért a pénzért nem tudnak segíteni a családjuknak és nem vitte őket rá a lélek, hogy elnézzék, hogy az egyik igavonót játszik, a másik szórakozik.

2020. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kösz 40 elmúltam, 12 éve egyedül élek és ez marad is kapa kaszáig.

senki se tart el.

2020. júl. 16. 09:09
 6/23 anonim ***** válasza:

azért vannak kiakadva, mert sajnálják a tanárokat amiért nem díjazzák megfelelően a munkájukat.

persze hogy nem kell tanárnak menni, de attol még remélhetünk helyettetek is csalogatóbb béreket, mert valljuk be, nem lenne rossz ha a jövőben is lennének tanárok :)

2020. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"e attol még remélhetünk helyettetek is csalogatóbb béreket, "


Soha nem lesz, mert mindig lesz olyan gyökér aki tanárnak megy 5 év egyetem után nettó 140-ért

2020. júl. 17. 09:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezért remélek én a tanárok helyett is, mert ti már nem teszitek :)
2020. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

jó reménykedést. Addig állják fél lábon. A tanároknál beszaribb birkább népség a világon nincs . Már rég kellett volna tartani egy országos minden iskolát érintő 90%-os támogatottságú sztrájkot mondjuk épp az érettségi idején-és egyből lett volna emelés akármennyi.

De amíg csak a sápítozás megy.... persze amilyen munkát némely magát tanárnak mondó tróger végez örüljön hogy ennyit is kap mert én némelyiknek még enynit se adnék.

2020. júl. 17. 13:13
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem véletlenul carják le az oktatast a tanarok is.. ennyi berhez ez a szinvonal jár. Be van szépen árazva.
2020. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!