Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkást nem kapni két...

Diákmunkást nem kapni két ünnep közt 1000 ft nettóért/óra de a rendes alkalmazott meg 800 nettóért legyen ott vagy ki van rúgva?

Figyelt kérdés

A rendelések (logisztika) miatt diákmunkásokat keresnek a két ünnep közöttre, 1000 nettóért /óra.

És alig kapni, senki se akar1000 nettóért pakolni karácsony után.


Ugyanakkor itt a rendes alkalmazott meg 800 nettót kap/óra és ha nem jön, aki van rúgva.

Nem érdekes ez? hogy egy középiskolás kamasz se jön el 1000 nettóért, de egy felnőtt teljes munkavállaló meg 800-ért szopjon ott vagy ki van rúgva?


2021. dec. 23. 18:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
Grat, és akkor mindenki sz.r mi? Gratulálok, hogy érettségid sincs, és többet kapsz mint én...csak míg a te munkádat mondjuk egy lúzerezett, leostobázott mentőtiszt eltudná végezni, addig te nem az ő munkájukat! Szóval te pótolható vagy. Amúgy, ha mindenki valóban lelépne, aki alul van fizettve, ti is a nagy pofátokkal, meg még sokan mások felfordulnátok.
2021. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Hűű, de fáj az igazság, mi? :D Hogy az érték párhuzamosan nő a fizetéssel. :D

Nem az a lényeg, ki, mit tud elvégezni, minden megtanulható. Gondolom te sem rákkutatásért kapod a pénzt. Lehet a te munkádat is tudnám csinálni fél év gyakorlással és tanulással, lehet jobban, mint te. :D

Attól nem leszel okos, hogy tudsz verset elemezni, tudod, hogyan fejlődik ki a mungóbabcsíra, meg tudod, melyik háború mettől meddig tartott. :D

2021. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
12. Fél év után mentősnek kitanulni? Grat! Nagyon ostoba vagy. Nyílván aki az érettségit is képtelen volt letenni, majd simán akár orvosnak is kitanul fél év alatt, nem 6+× év alatt, mint a sok lúzer. XDD
2021. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
39%

A mentőst nem, valóban.

De nem azért nincs érettségim, mert nem vagyok rá képes, hanem mert nincs értelme. Lásd, a fizetésem. :) A mellékállásomat nem is számoltam bele...

Szóval mellé ment. Ikszdé...

2021. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, nincs értelme. Ezt tipikusan a szellemi söpredékek szokták mondani. Pontosan, azzal sem megy sokra az ember, de anélkül meg annyira sem. Egy normális szakképzésre is feltétel. Mellesleg annyira nem nagy dolog, hogy pont azért elég nagy ostobaságra vall nem letenni. Az, hogy véletlen jól keresel, meg semmit sem jelent. Akik nem teszik le valahogy mindig azt hiszik, hogy valami felsőbbrendű akárkik, akiket nem darált be a rendszer. XD Amúgy meg lehet, hogy fiatalon bírod a nehéz fizikai munkát, burkolást, betonozást stb. de olyan szépen tropára mennek majd az ízúleteid, hogy 40-50 évesen kereshetsz mást..
2021. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Pakolászok, laptopon dolgozok. Ez is mellément, ha ennyire szeretsz játszani, irány a Lottózó! :D

Most is lenne pénzem külön letenni, de nem érdekel a sok szarság, amit soha nem fogok használni.

De jövőre lerakom a C jogsit is, ha innen kirúgnak, vagy megszűnik, átalakul a cég, akkor is 300 felett fogok keresni, akárhol. :)

Tanul a f__om azért, hogy 150-et keressek... :D Ezt a sportot meghagyom a lexikálisan okosoknak. Én csak az élethez vagyok okos, bocsánat. :)

2021. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért ilyen árak mellett a 300-ra se verném a mellemet.
2021. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jaj de utálod a tanult embereket, főleg a diplomásokat. Valamiért csak irigy vagy rájuk. 😅😅😅 Nem állnak veled szóba a tanultabb nők?
2021. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

450, mellékállással. A kajám pedig 50-ből kihozom, mert tudok főzni és annyit eszek, amennyi kell, nem annyi, amennyi belém fér. :) ...és időm is van rá, mert nem rabszolga vagyok. :D

Hitelem 80.

Havonta félre tudok rakni egy 150-et, érettségi nélkül.

2021. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

De, volt már tanár csajom is.

Megint a találgatás? :D Szarul megy...

Nem irigy vagyok, hanem röhögök. :)

2021. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!