Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Bosch-ban a gépbeállító...

A Bosch-ban a gépbeállító munka mennyire vészes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy putri cég, sok simerősöm dolgozott ott, mint operátor, de engem a gépbeállító munka érdekel, hogy milyen. Mennyire vészes? A főnök ugyanúgy a nyakukban áll, mint pl a soron? Evés/ivás/mosdóba kimenés mennyire alap? Szünet mennyi van? Biztonsági őrök mennyire kötekednek mindenféle téren?(mi például viszonylag jófejek vagyunk, de más gyárakból hallottam más rémsztorikat)

Dolgoztam már egy kisebb gyárban, de nem ebben a munakörben, most meg biztonsági őr vagyok egy másik kis gyárban. Három szakmám van, egyik műszaki jellegű, ami jó erre a területre, tapasztalat azt írják nem szükséges. Nem csinálnám évekig, csak egy kis ideig maximum.

Azt tudom, hogy négy műszak van.


2021. dec. 24. 15:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!