Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érdemes elvállani...

Szerintetek érdemes elvállani az állást?

Figyelt kérdés

Egy gépbeállítói pozíció lenne. Voltam állásinterjún, és azok a fröccsöntőgépek, amiken dolgozni kéne teljesen másak, mint azok, amelyeken tanultam a szakmám (műanyagfeldolgozó technikus vagyok). Tehát bekéne tanítani, azonban a betanító személye egyáltalán nem szimpatikus és látszik rajta, hogy nem lenne hozzám türelme. A bér elég alacsony, két műszakos munkarendben nettó 130 ezer. És a főnök azt mondta, hogy 2-3 héttel a munka elkezdése után már nekem kell a műszakomat vinni. (4 operátort kell irányítani, és "kordában tartani őket"). Érdemes elfogadni az állást, vagy keressek egy másik melót.

20F



2020. jún. 28. 11:18
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
25 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg éjszakai operátor pozícióban vagyok, ahol semmi felelősség, de mégis havi 160-at kapok.
2020. jún. 28. 11:31
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Csak előre menj.

Ha ezt elfogadod vissza felé mész.


Most van melod.


Ülj le, vegyel egy papírt elő,

És írd le mit szeretnél csinálni ,mennyi pénzért.


Aztán keresgélj.

2020. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát nálunk a fröccsöntő operátor többet kap (igaz 4x12 órás munkarend van), nemhogy a gépbeállító/technológus. Ne fogadd el. Viszont két dologgal számolj. A műanyagipar ha nem is fog bedőlni de meg fog rogyni rövidesen. Sok cég lehúzza majd a rolót. Tehát a bérek nem fognak ilyen területen érdemben növekedni szerintem. Továbbá, arra ne számíts, hogy majd találsz egy céget, ahol pont ugyanúgy konfigurált Arburg 200T gép lesz, pont olyan színben, mint ahol eddig voltál. A legtöbb cégnél elég színes a géppaletta mind méret, mint márka, mind automatizálás, konfiguráció tekintetében.
2020. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nettó 130 az vicc egy gépbeállítónak. Szerintem felejtős a hely.
2020. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
miért nem tanultál valami normális szakmát? amúgy kevesebb pénzért nem éri meg. csak akkor ha valami nagy baj lenne a jelenlegi helyen. meg ahogy elnézem ezek olyanok hogy majd a beled is lógni fog úgy fognak hajtani meg majd mindent elvárnak, és majd jön a rendszeres lebszas.
2020. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, jól mondod 5-ös válaszoló, el lenne várva 2-3 hét után, hogy olyan hatékonyan dolgozzak, mint a másik műszak.
2020. jún. 28. 12:15
 7/13 anonim ***** válasza:
31%
#6: Ez szerintem nem teljesíthetetlen ezen a szinten. Nyilván nem egy variotherm 4+4 fészkes 2K gépet kell elvinni elsőre
2020. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs műszakpótlék? Ez a nettó 130 magyon kevés.
2020. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Ez már tartalmazza a délutános pótlékot.
2020. jún. 28. 12:26
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Akkor el ne vállald

Keresgélj inkább még, akár kicsit távolabb is


#3,7

2020. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!