Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetne az alábbi munkára...

Lehetne az alábbi munkára jelentkezőt találni?

Figyelt kérdés

Házvezetőnő szerű munkáról lenne szó. Valahogy így nézne ki a feladat:

Minden nap reggel 7-től, meg este 10-től kb 1 órán keresztül masszírozna, a kettő között minden nap gondolom kb 2 órát takarítana, mosogatna, hetente 2-szer mosna is, meg időnként alaposabb takarításra is szükség lenne, nyilván ilyenkor több időt töltene munkával. A nálam munkával töltött időt fizetném.


2021. dec. 26. 13:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lenne az órabér?🤔
2021. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Takarításra szerintem még találhatnál de masszírozásra tuti nem legalábbis egy személyben biztosan nem.

Ha elég jól megfizetsz egy masszőrt talán lenne aki kiszállna hozzád de minden nap este 10-kor száz hogy senki nem fog.Azt is kétlem hogy reggel 7-re kimenne hozzád valaki,max akkor ha óriási pénzeket adsz.

Bár ilyen elvárásokkal tőgazdag lehetsz,ha annyi pénzt szórsz el amennyit nem sajnálsz rá akkor egy ideig talán megcsinálja valaki.

2021. dec. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az is érdekelne, hogy mennyiért vállalná ezt valaki. Esetleg a nagyon elnyújtott munkaidő miatt ott lakna-e. Mondjuk a tetőtérben lakhatna, ahol egyedül lenne, de nem külön bejáratú és csak szobák vannak, meg fürdőszoba, wc.
2021. dec. 26. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott is kéne élnie? Vagy az esti masszírozás után 11-kor haza kéne bumliznia hogy reggel 7-re már ott legyen a reggeli masszírozásra készen?

Mindkettő necces mert egyrészt olyat nehezen találsz aki úgy vállalná ezt a munkát hogy örül ha éjfélre beesik az ágyba, és reggel hat körül már el kell indulnia otthonról, olyat is nehezen találsz aki képes pénzért neked rendelni az életét és beköltözni állandóan készenlétben álló házvezetőnőnek (eleve ott kezdődik hogy egyedülállónak kell lennie, kapcsolat és gyerek nélkül, amellett bentlakásosnak nem tud elmenni), másrészt a takarítónő meg a masszőz két teljesen különböző foglalkozás. A takarítónő nem vállal masszázst, a masszőz meg nem fog takarítani mert nem az a munkája.

2021. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hülye-e vagy? Ha egész nap ott van nálad, akkor mégis mikor lenne ideje élni? Főleg, hogy azt nem is említetted, hogy lakhatást biztosítasz neki.

A masszázsra és takarításra két (vagy három) külön embert kéne alkalmaznod, tudod ki fog egész nap ott dekkolni nálad, hogy kora reggel és késő este megkapd a masszázsodat.

2021. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk harmincezres órabérért vállalnám, de csak egy ideig. Az egész életemet semmi pénzért nem szentelném valakire akivel főnök-beosztott viszonyban vagyok.

Addig a néhány hónapig vagy max egy-két évig amíg bírnám, meg felfüggeszteném az életem ennyi pénzért.

Annyiért viszont, amennyit bármilyen másik munkával is meg tudok keresni, nem adnám fel az életem.

2021. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, úgy tűnik, ezt inkább ottlakással lehetne megoldani.

Irreális összegeket nem tudnék fizetni, egy hivatásos masszőr nem fog odajönni reggel és este, legalábbis ha én az lennék, minimum napi 50ezret biztos elkérnék ezért. Csak a masszázsért.

Nem feltétlenül kell profi masszőr, de sokat sportolok és jót tenne a napi átmasszírozás.

2021. dec. 26. 13:50
 8/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Irreális elképzelés az esti és kora reggeli masszázs házhoz, főleg olcsón.
2021. dec. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Barátnőt keress! Az megcsinálja ingyen! 😉
2021. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9 Max akkor ha hülye. Senki nem fog bejárónősdit játszani ingyen.
2021. dec. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!