Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a nehéz...

Miért van az, hogy a nehéz munkára nincs jelentkező, a könnyűre meg van?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert általában a nehezet ugyanannyira fizetik meg, mint a könnyűt, ha nem szarabbul.
2019. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha meglehet keresni ugyanannyi pénzt könnyű és nehéz munkával, akkor csak egy marha választja a nehéz munkát.
2019. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha van könnyü is és arra felveszik akkor ki lenne olyan hülye hogy inkàbb megy megszakadni szarré hùgyé.
2019. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hacsak nem fizetik meg jobban, miért választaná bárki is a nehezebb munkát?
2019. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Még akkor sincs jelentkező a nehéz munkára, ha az többet fizet.
2019. okt. 12. 14:14
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől nehéz? Fizikaliag, szakképesítés miatt? Mennyire kieső helyen van a munkahely? Megfizetik máshol jobban? Más cég jobb helyen van ugyanilyen ajánlattal? Milyen egyéb juttatások vannak?
2019. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak 8 általános kell hozzá és máshol se fizetik meg jobban.
2019. okt. 12. 14:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Ingyenes munkásbuszok viszik az embereket az egész megyéből.
2019. okt. 12. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert legtöbb ember motiválatlan és csak naprol napra akkar élni.Nem keresik a kívást nem akkarnak fejlödni egyszerüb le húznni azt aki akkar.
2019. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Mert ha nő, akkor inkább a könnyű fizikai munkát vállalja, mint a nehezet. Nem akarja tönkretenni a gerincét egy 8 órás műszak alatt 15 tonnát megemelni. Kiszámoltam, egyszer ennyit emeltem meg 8 órában amellett, hogy figyelni is kellett a minőségre. Mi lett a következmény? Kiszakadt gerincsérv. A férfiakról nem tudok nyilatkozni.

Senki nem olyan hülye, mint én voltam. De ez egy külön élethelyzet volt, húztam 2 évig 25 éves sz.gépes ülőmunka és leépítések után bevállaltam. Nem is akárhol dolgoztam előtte, de teljesen mindegy. Ez nem a politika kategória.

2019. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!