Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetszik a főnököm, hogy...

Tetszik a főnököm, hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Nem közömbös sajnos a főnököm számomra, nagyon nem🥵

1 éve dolgozom itt a cégnél, rajtam kívül 2 lány van az irodában, és ennyien vagyunk összesen.

2 országba van iroda, szóval a főnököm ingázik, nem sokat van bent, hetente-kéthetente.

A lényeg, hogy mióta iderkerültem nagyon jól kijövünk, egy a humorunk és nagyon jól eltudunk hülyéskedni.

Az elején nem foglalkoztam ezzel különösen, a többiekkel is normális, vicces, viszont az utóbbi időben úgy érzem meg ők is hogy velem jobban “elvan”.

Mióta idejöttem éreztem hogy jól működünk, amikor volt valami magán jellegű bajom, hajnalba felhívott beszélgetni, és vígasztalt, és ez fordítva is így volt, ha rossz történt az életében nagyjából mindenki tudta, de velem munka után is kibeszélte és jobban beavatott.

Az hozzátartozik, hogy a korkülönbség se sok köztünk, ő 33 éves én 24.☺️

Ha bent van, és hülyéskedünk ( többnyire telefonon vagy írásban szoktunk) akkor a többiek előtt történik.

Szoktunk így témázgatni, és sokszor elejt olyan mondatot hogy házinyúlra nem lövünk, viszont úgy érzem nem vagyok neki közömbös, zavarba is szoktam hozni, és ha ketten vagyunk vannak kicsit “perverzebb” poénjai is.

Az a baj hogy nekem nem a helyzet terszik hogy ő a főnököm, mert amúgy teljesen baráti a legkör bent, mintha nem is egy munkahely lenne, hanem maga ő tetszik:(

Egyre nehezebben tudom titkolni, meg takargatni ezt.

Van egy kisebb vállalat, akikkel dolgozunk, és jött oda egy lány akivel csak online érintkezünk, de a többiek nem szeretik, egy ügyfelünk,és mindig poénkodunk vele, én is egy ideig, hogy jaj bezzeg a xy 🤪🤣

Aztán egy idő után ő kezdett el csak engem húzni, például van közös csoportunk ezzel a céggel, és mikor ír bele munka miatt, ugye én látom

Majd privátba ír hogy muszáj voltam poénkodni xy-kával, tudod a munka miatt🤣😳

Meg véletlen a lány nevén szólít és “poénosan” kiakadok, aztán rákontráz de tetszik neki és így cicázunk.

Meg vannak beszólásai, amikor bejön egy helyes fíú hozzánk, hogy ő milyen kis izmos volt, tuti az esetem.. és nevet🥴

Szóval totál összevagyok zavarodva, hogy ha házinyúlra nem lő, akkor miért nem közömbösebb velem, egyre “ közvetlenebb”

Az hozzátartozik hogy féléve szingli.

Viszont múltkor bejött 5 percre, zavarba volt nagyon, elkérte a női mosdó kulcsot, nem értettem miért, nevettem de elmentem a mosdóba, és akkor láttam hogy a bejáratnál áll egy lány és bejött hozzám a mosdóba, én kijöttem.

Majd a kulcsot a főnököm hozta be, és a csajt kiküldte hogy véletlen se lássam/lássuk. Viszont azt tudta hogy együtt volt velem mosdóba a lány és csak mi használjuk.

Aztán ezekután, távolságtartóbb voltam, majd egy poénkodás kapcsán mondta hogy rátalálhatna a szerelem…😅

Múltkor is amikor hívott, terelte a témákat, mondom miért hívtál? Jaj nem tudja, csak akkor ilyen feledékeny ha beszél velem ez az én hatásom🤯

Mitévő legyek?



2021. dec. 26. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Dugasd meg magad vele természetesen.
2021. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd a közeledését, mért kéne leküzdeni. Ezzel csak akkor lesz probléma, ha szétmentek, mert az munkahelyváltással fog együttjárni.
2021. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Valószínűleg te is tetszel neki, próbálja elterelni a figyelmedet az egyértelműről. Próbálj óvatosan közeledni hozzá. Elég gyanús az ha a főnök esténként, alkalmanként csak úgy felhív. Ha minden rendben megy akkor akár egy kapcsolat is lehet belőle <3
2021. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem a dugás érdekel, hanem ő mint ember :)

Nem keresünk rosszul, fizu emelés se érdekel, durva mi?


Néha volt ilyen, nem rendszeresen beszélünk azért :D

2021. dec. 26. 23:48
 5/21 A kérdező kommentje:
De a házinyúlra nem lövünk mondata?
2021. dec. 26. 23:49
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga is bizonytalan, de tetszel neki. Bátorítást vár.
2021. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
Az csupán egy újabb körítés. Eljátsza hogy nem érdekled, hogy nehogy gyanússá váljon.
2021. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De volt egy lány aki múltkor vele jött és ugye kint megvárta volna.. ha nem kell pisilnie:D aztán totál zavarba jött be az irodába pár percre, azt se tudta mivan, majd elsietett
2021. dec. 26. 23:56
 9/21 anonim válasza:
100%

Lehetséges eszébe jutott az, mi van ha meglátod miközben egy másik nővel van és ettől jött zavarba.

Legrosszabb esetben bár reméljük nem, nőcsábász.

2021. dec. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Fú de rá fogsz baxni. Még az állásod is rámehet erre. Amúgy totál hülyére vesz, de a nyakamat teszem rá, hogy lexarod, amit ide írtam. Borzasztó naiv vagy (amit a szíved mélyén azért te is érzel). Én szóltam.
2021. dec. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!