Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kéne szólni a...

Szerintetek kéne szólni a vezetőnek ez esetben?

Figyelt kérdés
Nekem jó vele a kapcsolatom, néhány napja egy ex és egy jelenlegi kolléga írtak panaszlevelet a cég központba vele kapcsolatban, hogy a spórolás miatt mennyi minden szabálytalan nálunk a telephelyen (mondjuk ez tényleg igaz), ha ilyen dolgokat kivizsgálnának a központban megütheti a bokáját, de nem kellene tudnia erről, hogy volt ilyen kamu címről más nevében küldött panaszlevél?

2021. dec. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyesmivel foglalkozni. A cégvezetés biztosan tudja, hogy miért van sprórolás.
2021. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tudják, ellátási problémák voltak ami miatt néhány áthidaló megoldást kellett kitalálni, ami működött is, ugyan nem volt szabályos, és erről a cég központban nem is lett engedély kérve, de probléma nem volt belőle, és folyamatosan rajta vannak a megoldáson.
2021. dec. 28. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről van szó. Arra nem vet jó fényt, aki ilyen levelet ír.
2021. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a te dolgod, nem kell beleszólni. Jobb az ilynekről nem is tudni. De ha annyi szabálytalanság van, miért nem egyből az illetékes hatósághoz mentek? Vagy csak a belső szabályzat ellen vétenek?

Igazából nem az a görénység, hogy a központba szóltak, hanem hogy kamu néven, kamu címről.

2021. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a magam kárán tanultam meg sokszor, hogy ami nem az én dolgom, abba nem kell beleszólni. Régen én mindenbe beleavatkoztam segítőszándékkal azóta amihez semmi közöm, azzal nem törődök, nem beszélek senkivel róla.
2021. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván azért írtak kamu személyazonossággal, mert félnek a retorziótól, ami teljesen érthető. Az viszont nem érthető, hogy miért engedik a szabálytalan működést. Ha pl. emiatt veszélyesebb a munka, vagy egyszerű dolgozók üthetik meg miatta a bokájukat, akkor nagyon is jogos, hogy szóltak a vezetőségnek.
2021. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!