Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A tetszésen kívül, milyen más...

A tetszésen kívül, milyen más oka lehet még ha egy férfi mindig néz egy lányt?

Figyelt kérdés
Munkahelyen van egy férfi, nem a kollégám, ilyen karbantartó féle azt hiszem. Sokszor amikor arra felé sétál bámul. De nem valószínű, hogy tetszem neki,nincs semmi más jel, és nem is úgy néz szerintem. Mondjuk már megint csak maszkban látom, tehát csak a szemét. De olyan furán méregetően vagy nme tudom. 35-40 körüli lehet.
2021. dec. 30. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Vagy tetszel neki, vagy csak simán megdugna. A kettő nem mindig jár együtt.
2021. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Genjutsut akar rád küldeni a sharinganjával. Én legalábbis ezért szoktam keresni mások tekintetét
2021. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" csak maszkban látom, tehát csak a szemét. De olyan furán"


Nem lehet, hogy csupán bandzsa?

:)

2021. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Fikás az orra, van valami a hajában, csak gondolkozik és ott akadt meg a tekintete, van valami érdekes a lány mögött és azt nézi... Stb... 🤷‍♂️
2021. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de olyan férfiakat és nőket is megnézek, akin van valami különleges vagy elborzasztó.


Például tetszik a cipője, érdekes a szemüvege, van egy ronda tetoválása, van egy furcsa piercingje, etc. Nem magát az embert tartom szépnek vagy csúnyának csak ez az egy dolog hívja fel a figyelmet.

2021. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!