Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban léteznek még ennyire...

Valóban léteznek még ennyire udvarias és figyelmes férfiak vagy csak a hátsószándék vezérli őket?

Figyelt kérdés
A munkahelyen huszonéves lány gyakornokkal harmincas férfi kolléga minden hátsószándék nélkül lenne segítőkész, figyelmes és kedves? Vagy érdemes azért “óvatosnak” lenni? Többektől azt hallottam egyébként, hogy a kolléga elég zárkózott, ezért is lep meg a viselkedése.

2021. okt. 10. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez csak a lefety kategória.


Amúgy vannak önzetlenül segítőkész férfiak, de azok általában olyanok, hogy egyszer felajánlják vagy készségesek, ha épp kérdezed őket, de nem erősködnek maguktól.

2021. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
97%

persze, hogy léteznek

lehetsz óvatos, de azért ne zárkózz el a lehetőségtől, jobban fogod bánni, ha nem voltál elég nyitott, mintha az lettél volna és csak a hátsószándék vezérelte

2021. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen minket férfiakat mindig hátsószándék vezérel! Sosem segítünk senkinek önzetlenül. Főleg nem nőknek. Mi ösztönlények vagyunk. Nincsen lelkivilágunk.
2021. okt. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Mit jelent az, hogy érdemes óvatosnak lenni? Ha a férfi akar tőle valamit és elhívja munkahelyen kívüli programra, akkor majd nemet mondhat neki, ha akar.

Mintha kissé paranoiás lennél.

2021. okt. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosnak kell lenni, mert a végén még elhívja egy kávéra!
2021. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg akar valamit a lánytól, de ebben mi a hátsó szándék?

Ha a főnököd behív az irodába, és felszólít, hogy térdelj le és cumizz, különben kirúg, az hátsó szándék.

2021. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet rossz megfogalmazás volt, hogy óvatos legyek, csak sosem tapasztaltam még, hogy valaki ennyire figyelmes lenne, hogy amint látja, hogy segítségre lenne szükség, akkor rögtön szó nélkül pattan.
2021. okt. 10. 23:40
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Csak akkor vagyok figyelmes ha esély van a dugásra, egyébbként leszarom.

:))


Amúgy figyeld meg másnak is segít-e .

2021. okt. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Na pont ez a ki..szott nagy baj a világgal.


Ha normális vagy egy nővel azonnal azt szűri le, hogy a hátsó szándék vezérel, jelentsen is ez bármit és legyen óvatos mert ki tudja miért.

2021. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

#9, ez inkább a bugyuta nőkre jellemző, a normálisabbja tudja kezelni a helyzetet, meg nem lát bele mindenféle agyrémet.

Kedvenceim azok, akikhez hozzá se szólok, de pl a sorban megáll mögöttem tüntetőlegesen 20 méterre, mert jujjajjj egy férfi, jaj.

2021. okt. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!