Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Menjek holnap dolgozni, ha...

Menjek holnap dolgozni, ha meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Megfáztam, kapar a torkom, folyik az orrom. Ma reggel hőemelkedésem volt (37,6) de mostanra már lement (most 36,7) de a megfázás tünetei nem múltak el, és eléggé gyengének is érzem magamat. Legutóbb 1 hónapja voltam beteg 1 napig, azelőtt szintén egy hónappal 3 napig, de azelőtt is viszonylag sokat hiányoztam, de csak 1-2 napokat általában. Szóval nem tudom, hogy bemenjek-e betegen, vagy inkább ne?

2022. jan. 2. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Menjek
Ne menjek
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Hát én mindig a kifogásokat keresem ha dolgozni kell menni, ne menj el, kérj táppénzt
2022. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

szerintem se menj, inkább pihend ki. egyik barátnőmet pl ilyen tünetekkel hazaküldték

jobbulást:)

2022. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Hű, de szr az immunrendszered, ha állandóan beteg vagy. Látom imádsz beteg lenni, különben tennél azért, hogy egészséges legyél, és erős legyen az immunrendszered.


Igen, menj dolgozni.

2022. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Irasd ki magad pár napra, hívd fel a háziorvosodat megmondod mi a gond és ki fog írni. Meg valószínű tesztelni is fognak biztos ami biztos alapon.


Én munkahelyemen covid óta az az előírás hogy bárkinek bármi baja van betegség terén ne menjen be dolgozni és keresse fel háziorvosát.

2022. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Én azt mondom ne menj, már csak azért sem mert eléggé szoktam haragudni ha valaki betegen bejön dolgozni és összefertőz mindenkit.
2022. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Csak akkor ne menj, ha lázad is van.
2022. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Maradj otthon,kúrázd magadat,igyál forró teát, egyél forró levest,napi 3x 3 kanál mézt kapj be,fürödj meg meleg vízzel majd öltözz fel és takaróz be jól hogy ki tud izzadni a betegséget.

Ha van lehetőséged inkább maradj otthon és gyere helyre hamarabb mint a munkahelyeden szenvednél sokkal több ideig a betegséggel.

Jobbúlást.

2022. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Én bementem pont így, mint te. Erre melóban belàzasodtam, 39,1. Haza is jöttem. Igaz össze kellett balhéznom a főnökkel ezért, de hazajöttem.
2022. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!