Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mandulagyulladás után ha az...

Mandulagyulladás után ha az egyik mandulámon még van 2-3 kis gennyes folt, a másikon semmi, a torkom már nem nagyon tűnik pirosnak és csak egy nagyon nagyon kicsit fáj, holnap menjek már dolgozni vagy dolgozzak itthonról és menjek vissza orvoshoz?

Figyelt kérdés

Vasárnap voltam ügyeleten mert borzasztóan fájt a torkom és kicsit gennyes volt mindkét mandulám. Azt mondták hogy mandulagyulladás, de még nem tüszős. Sumamedet írtak fel, 3 napig kellett szednem, tegnap vettem be az utolsót.

Tegnap a jobb oldalon már csak egy folt volt, a bal oldalon még volt több. Ma reggel mikor megnéztem a bal oldalon nincs semmi, viszont a jobb oldalon van olyan ami tegnap még nem volt ott.

Holnap mennem kellene dolgozni (nem fizikai munkát végzek), itthonról nem szívesen dolgozok mert nem a legjobb, de ha nagyon muszáj akkor lehetséges.

Nem volt még mandulagyulladásom úgyhogy nem tudom most mit csináljak. Ha nem fáj akkor már mehetek dolgozni és nem kell több gyógyszer vagy jobb ha visszamegyek orvoshoz amíg van még egy kicsi genny. Nagyon nem szeretnék visszaesni mert ez valami borzasztó volt. Meg másokat se szeretnék megfertőzni bár azt olvastam hogy az antibiotikum bevétele után már nem fertőz.

Köszönöm a segítséget előre is és BÚÉK! :)


2020. jan. 1. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha vagy olyan szerencsés, hogy otthonról is dolgozhatsz, akkor mindenképpen maradj otthon.

1. Nem fertőzöl másokat,

2. A Te gyógyulásod érdekében is jobb, hogy ne ess vissza.

2020. jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloiddal gargalizálj, de ne köpd ki, hanem nyeld le.
2020. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!