Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Durr! Defektet kaptam ma az...

Durr! Defektet kaptam ma az autópályán és tönkrement a raklap mit tegyek félek.?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 23:36
 1/9 A kérdező kommentje:
A góré leszid érte? Elválaltam egy munkát Olasz orszagba új évkor mert szeretem a munkát a góré megdicsért de ezért nem fog az biztos. Holnap megyek a céghez elmondani és nagyon félek :S
2022. jan. 2. 23:39
 2/9 A kérdező kommentje:
A raklap azért ment tönkre mert megbillent a pótkocsi és egymásnak ütköttek
2022. jan. 2. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Hát pöööööööööeeeeeeeersze hogy azért ment tönkre. Hát, hát hooooooooooooooogyneeeeeee.....
2022. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Háááááááde mos miééééééééé kelletezt az ááááááááállatok kategóriááááááábaaaaaa rakniiiiiiiieeeeeeee???
2022. jan. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Azért ment tönkre mert nem volt megfeleően rögzítve🤷‍♂️
2022. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Raklap ment tönkre vagy ami rajta volt?

Jobb helyeken van biztosítás a drágább dolgokra.


Igen ezért is szokás rendesen rögzíteni az árut.

Szerintem le fog szidni mert ennyitől semminek sem kéne tönkremennie.

2022. jan. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A raklap ment tönkre, vagy minden más is összetört, ami rajta volt? Ha csak a raklap, akkor nem lesz tragédia, ha minden más is, ami rajta volt az gáz. De akkor ezek szerint, mint ahogy írták is nem volt megfelelően rögzítve az áru.
2022. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na voltam ma a cégnél. A főnök azt mondta, hogy legközelebb rögzítsem rendesen. Szerencsére árukár nem keletkezett. Ennyivel megúsztam.
2022. jan. 3. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Akkor meg mit akarsz?
2022. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!