Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire lehet komolyan venni...

Mennyire lehet komolyan venni egy céget amely még minimálra sem akar bejelenteni?

Figyelt kérdés

2 vagy 4 órás bejelentést ígér a 8 órára, vagyis 2 órás bejelentés esetén 50.000 bruttóra jelentene be.

A munkaidő persze 8 óra.


2022. jan. 4. 09:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy keresel mást. Ilyesmin háborogni sem érdemes, nemhogy megfontolni.
2022. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

ennél bonyolultabb a szitu mert már itt vagyok évek óta állásban.

és sok év korrekt viszonyai után most jön ez a lépés a részükről.

2022. jan. 4. 09:58
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, egyááltalán nem korrekt hogy ezt akarják.
2022. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nem csak akarják már meg is lépték. a béremet már fele minimál utalva + a többit kézbe kaptam. jelenleg 4 órás fele minimálra vagyok bejelentve
2022. jan. 4. 10:13
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hagyd ott. Velünk is ezt csinálták (régi garnitúraval(, utána felvettek ujakat 8 órában, teljes munkaidőben, teljes pénzért. Mindenki felmondott, te is tégy így
2022. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

és kérdés mit tehetek mert mondhatom hogy kézbe nem veszek át semmit, akkor ők meg nem adják oda és bér nélkül maradok.

meg is kérdeztem mi van ha nem vagyok hajlandó átvenni így kézbe? a válaszuk: akkor nem veszed át. (és akkor a bérem jó része ugrott...)

2022. jan. 4. 10:14
 7/35 A kérdező kommentje:

" Mindenki felmondott, te is tégy így"



És honnan tudod nem -e épp ez volt a cél? hogy ingyen megszabaduljanak a régi garnitúrától , nulla végkielégítéssel? ügyes húzás a részükről, nem kellett kirúgni senkit nem kellett végkielégítést perkálni és az összes "régi" elment. ingyen és önként. ügyes.

2022. jan. 4. 10:16
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
"nem csak akarják már meg is lépték" - ezt nem tudják megtenni, míg nem írod alá a munkaszerződés-módosítást. Nem vagy köteles aláírni.
2022. jan. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te? Tudjuk már: sz.r a munka, h.lye a főnök, késnek a fizuval vagy ki sem fizetnek..... Már nagyon unalmas vagy
2022. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Megfenyegetném őket a navval, munkavédelmisekkel, stb.
2022. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!