Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bejelentenétek a NÉBIH-nek,...

Bejelentenétek a NÉBIH-nek, ha olyan élelmiszert vennétek egy boltban, amely romlott volt, de nem volt rajta lejárat, mivel valószínűleg az eladók leszedték róla?

Figyelt kérdés
Egy kisvárosban élek, elég hírhedt ez a bolt. Hallottam már korábban több vásárlótól, hogy lejárt joghurtot, húst, fagyasztott dolgokat, üdítőt vettek ott. Siettem és már nem tudtam máshova elmenni, 2 zacskó kekszet vettem. Otthon kibontottam, iszonyúan büdösek és szürkék voltak... Kerestem a lejáratot, persze a zacskón ahol lennie kellett volna, ott nem volt. Blokkot természetesen nem adtak. Elég mérges vagyok most, utálom amikor az emberek feljelentgetik egymást, de ezt akkor is nagyon pofátlan dolognak tartom.

2020. jún. 17. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyrészt nem nézted meg a lejáratot (annak a helyét), másrészt a blokkot sem vártad meg, harmadrészt ilyeneket hallottál és mégis odamentél. A bolt a hibás, de te sem voltál túl precíz.
2020. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vártam a blokkot, kértem is, de mondta hogy jaj bekapta a szalagot a pénztárgép...
2020. jún. 17. 13:54
 3/9 A kérdező kommentje:
De ettől függetlenül, Te tennél bejelentést?
2020. jún. 17. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ott kezdődik hogy nem veszek meg olyan terméket amin nincs lejárati idő. Ráadásul a kekszek csomagolására a gyárba nyomtatják a lejárati dátumot, azt nem lehet leszedni. És véletlen a pénztárgép is pont akkor kapja be a szalagot... Micsoda véletlenek vannak! :-)
2020. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Akkor sem vártad meg. De ahogy írtam, nem te vagy a hibás, ezért vannak árufeltöltők és nem csak kasszások a boltokban.

Egyébként én is utálom a hisztit mindenért, de ezért kijárna egy bejelentés. Itt kajáról van szó, ha a gyerekem mérgezést kapna, engem a boltból vinnének el a rendőrök. Nem azért akarsz bejelentést tenni, mert ráálltak kocsival a te pázsitodra.

2020. jún. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Győri Édes keksz volt, ennek a hátuljára nyomtatják a lejáratot egy fehér négyzetbe. Körömlakk lemosóval szerintem biztosan le lehet szedni a tintát.
2020. jún. 17. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Simán ,bejelenteném .
2020. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha tényleg rendszeres és szándékos, akkor igen.
2020. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
45%
Lol
2020. júl. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!