Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúgtak a munkahelyemről, de...

Kirúgtak a munkahelyemről, de még nem tettem túl magam rajta. Hogyan lehetne enyhíteni a fájdalmat, feldolgozni az esetet?

Figyelt kérdés
Igazságtalanság miatt történt. Nem tudtam elbúcsúzni, és a mai napig nem tudom a valódi okot. Valakinek útban voltam. Mást nem tudok. A helyemre rögtön megtalálták a kollégát, aki hazugságokat terjesztett rólam.

2022. jan. 4. 10:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, itt 1-2 ember mit nem ért?

Én 2 helyen is dolgoztam, és bizony vannak munkakörök, ahol ha a cég elküld, már le sem ülhetsz a géped elé.. Nyilván meg van az oka. :) Már magam is láttam ilyet.


De amikor leépítették a kollégáim, nekik sem kellett ledolgozni a felmondási időt már..


Kérdező, te pedig, hát hosszabb távon jobban jársz valószínűleg. Ne várj sokat egy olyan munkahelytől, aki így kezel.. A kollégák is megérnek egy misét.. Most még fáj, de idővel elhalványodik. A lényeg, hogy ne merengj a múlton, előre kell tekinteni mindig.

2022. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Az utódod túrt ki a helyedből. Nyugodtan menj vissza elköszönni. Azt a mocskos fúrógépet meg jól égesd be a többiek előtt, már úgysem árthat neked.
2022. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Állami, belterjes szféra...Itt mindennek híre megy, szépen lejáratódtam.
2022. jan. 9. 10:11
 24/33 anonim ***** válasza:

21 vagyok: komolyan, miért vagyok lepontozva?


Nehéz felfogni mi a különbség a között, hogy mi van akkor, amikor nem te mondasz fel, hanem a cég, és aközött amikor te mondasz fel? Más is írta, hogy ha NEKED mondanak fel, és olyan poziban vagy, a cég eltekint a felmondási időtől ( és inkább kifizeti), de nem érdeke, hogy visszacsücsülj a munkakörbe. Miért? Mert ha kiph*sznak és nem te hagyod ott, az vélhetően neked nem tetszik, és nem szeretnék bekockáztatni, hogy kárt csinálj a cégnek.


Komolyan indokold már meg jó ember, miért kell lepontozni egy olyan választ, ami tükrözi a valóságot, csak mert te burokban élsz. :D

2022. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
21-es: nem én pontoztalak le... Senkit nem minősítettem eddig.
2022. jan. 9. 13:19
 26/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, értelemszerűen nem is neked szólt, (mivel te megtapasztaltad magad is), hanem annak a burokbanélőnek, aki eddig ilyenről nem is hallott, kamukérdésezik meg lepontozza azt, aki megírja, hogy de, létezik ilyen.. :)
2022. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
már biztos nem volt ott helyed a sorsodban; most már majd máshol kell legyél. ha meg a karma miatt volt, akár előző életből, akkor meg az nem tudom, hogy mennyire megnyugtat, vagy épp ellenkezőleg.
2022. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
*én nem értek hozzá.
2022. jan. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
nem ilyenkor kell munkaügyi per?
2022. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam ezen. Viszont úgy rúgtak ki, hogy semmilyen esetátadás nem történt. Az aktáimból simán eltünthettek dokumentumokat.
2022. márc. 26. 19:34
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!