Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek a vezetők "megérzi...

Szerintetek a vezetők "megérzik" ha egy egyébként jó dolgozó azért mond fel egy munkahelyen mert a többiek próbálják kitúrni?

Figyelt kérdés
nyilván mézes-mázas mindenki a vezetők előtt és aki felmond az sem ezzel indokolja, a kérdés arra irányulna, hogy tudnak-e vajon olvasni a sorok között?

2022. jan. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A közvetlen vezetők akik időt töltenek a beosztottjaik között megérezhetik. A nagyobb vezetők akik nem annyira érintkeznek a beosztottjaikkal, nem feltétlenül.
2022. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nagy létszám esetén ha nem áll ki magáért az ember, nem fogják megkérdezni hogy jól érzed itt magad, minden oké?

Ha példás dolgozó az ember, átlagon felül teljesített és egyik nap munkaidő alatt bemegy szólni hogy figyelj, intézzük a felmondásomat, de indokot nem mondasz, akkor őket is fogja érdekelni a mögöttes sztori, én tudok olyanról hogy a köcsögösködőt kinyírták a hátralévő idejében, és csak nézett amikor egyik napról a másikra, ide tették, oda tették, a nehezebbet kapta amit más sok év után tudott végezni, ő meg leszívta magát.

A vezetők nem húzhatnak senkihez mert abból probléma adódik, az hogy munkán kívül kit kefél, kivel jár inni az mást nem érdekel mert nem állunk ott felettük.


Egy kitúrás esetén nem is feltétlenül engednek el ez a másik, inkább a szemeteket verik szét, de legvégső esetben más területet, beosztást ajánlanak fel.

2022. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem látják, amit kéne. Ha mégis, akkor sem foglalkoznak vele. Általában a legnagyobb fúrógépek a leg nagyobb seggnyaló spiclik is, az meg kell a főnöknek, ezért inkább hagyja, hadd szemétkedjen, aki meg nem birja a gyűrödést, azt rugja ki.
2022. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tudnak, a legtöbb tojik az ilyesmire, nem érdekli őket ezen dolgok sajnos, csak a manika legyen meg...
2022. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én, amikor felmondtam, akkor simán megmondtam a főnöknek, hogy 80%-ban az ő vezetési stílusa miatt és 20%-ban a szar fizu miatt fogok állást váltani.

Annyit mondott, hogy sajnálom, de még mindig működik a cége, mivel sokan nem merik ezt bevállalni.

2022. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!