Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan készültök munkába ma...

Hogyan készültök munkába ma reggel? Esetleg már bent vagytok és dolgoztok?

Figyelt kérdés
Hogyan haladtok a napi feladataitokkal? Milyen érzés, hogy újra hétfő van - vége a hétvégi pihenésnek?

#feladat #munkáltató #munkavállalás #munkaköri leírás #munkaköri kötelesség #esetleges túlóra
2022. jan. 10. 07:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én köntösben ülök a gép előtt, iszom a kávém, és a lányom sulis dolgait nyomtatom épp (füzetbe másolandó vázlatok). Karanténba került az osztály, itthonról tanul, én pedig home officeban vagyok lassan 2 éve. 8-kor mindkettőnknek indul a buli (óra, meló), addig így hangolódok, kócosan, félszemmel. xD
2022. jan. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló:


Home office lehetőségről érdeklődnék (keveset tudok erről a munkavégzési fajtáról, bár távmunkát én is végeztem könyvkiadónak még 2006. és 2008. között.)


Szövegszerkesztés? Adatrögzítés? Irodai munkalehetőség? Amit szívesen megosztanál, az engem is érdekelne.

2022. jan. 10. 07:22
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat! A mosolyjel lemaradt. :)
2022. jan. 10. 07:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 9-kor kezdem a melót (szintén home office). Most kávézok és reggelizek.
2022. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 előtt nem dolgozom, magántanár vagyok, nekem így kényelmes.
2022. jan. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ma be kell menni az irodába eszközszükséglet miatt. Nagyon nem örülök neki, bár a koránkelést egy alkalommal még aránylag kibírtam. Több nap egyhuzamban szokott rossz lenni.

Lassan keltem ki az ágyból, neteztem, de aztán elkészültem aránylag hamar, minden elő volt szedve. Mondjuk nekem a hamar is 40 perc, nem értem mások 20-30 perces rohanását. :D

Még a metrón vagyok, de már lennék otthon. Home office-os napon most szólna az ébresztő.

2022. jan. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hajnal 4 kor keltem és 5kor elindultam dolgozni . Majd talán este 6 fele otthon is leszek . Mocskos és piszkos fizikai munka , kevés pénzért . :D


Csak hogy kicsit rontsam az átlagot itt a kérdés alatt .

2022. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen nekem most vizsgaidőszak van, de mivel én már a nehezén túl vagyok, így eljöttem melózni. Egy közeli ismerősöm kőműves és vele vagyok most. Reggel 6.30 óta bontunk egy egyházi épületet, most épp reggeli szünet van.


Sz@r meló nagyon, viszont hatalmas motiváció tud lenni a továbbtanuláshoz, mert ilyenkor mindig rájövök, hogy azért tanulok keményen, hogy ne ilyen munkákat kelljen végeznem.

Az egyik segédmunkás épp most gurította le mellettem a Várda keserűt, mindjárt behányok :/

2022. jan. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
5-kor keltem, 7-re jöttem be az irodába. Eddig nagy pörgés volt, ügyfelek jöttek-mentek, de most lett egy pár percem gyakorizni :D Mindjárt iszok egy kávét, aztán nekilátok a papírmunkának. Bár a hétfőkkel hadilábon állok, ilyenkor nem sok kedvem van dolgozni, legszívesebben otthon maradtam volna.
2022. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Éppen egy unalmas végtelenített megbeszélésen ülök, amin a főnökünk a másik csapattal egyeztet olyan feladatokról amikhez semmi közöm, csak próbálok ébren maradni. :D

A korai kelés borzalmas volt ma reggel, de most feldob az, hogy csak 3 napot melózok, utána szabi.

Amúgy szeretem a munkám, de a korànkelés kikészít, és nem szeretem az év eleji nyögvenyelős indulást (munkatervek készítése és hasonlók, ezt f!ngreszelésnek érzem, inkább melózzunk hatékonyan.)

2022. jan. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!