Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdőként, egyetemről kijőve...

Kezdőként, egyetemről kijőve nektek mi volt a legnehezebb a multis munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Mi ment a legnehezebben, mennyire tudtatok hozzaszokni ahhoz, hogy most már nem ti rendelkeztek az időtök felett? Hogy ment a betanítás? Mindent megmutattak nektek, vagy több hónap után is el voltatok veszve? Mert én úgy érzem el vagyok veszve a 4.hónapban is.

2022. jan. 10. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első helyről kirúgtak a covid alatt, igazuk volt teljesen, sok alapfeladatot nem tudtam megcsinálni. Utáltam a helyet, egy vén hárpia direkt szarul tanított be egy fontos folyamatra, a munka minden pillanata szenvedés volt, semmi értelme nem volt a feladatoknak, a kollégák hatalmas nagy senkik voltak, a frissen előléptetett csopvez pedig egy náci majom.


A mostani helyem imádom, a betanítás jól ment, szuper segítőkész kollégák vannak, ahol tényleg közös munka folyik, ha el vagyok veszve, direkt vagyok, mert tudják hogy x folyamatot csak így lehet megtanulni.


Vannak jó helyek, és nem jó helyek, én megtanultam, hogy jó ha váltani kényszerül néha az ember.

2022. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy havonta 21 napban bekerültem a mókuskerékbe.

A fizu meg nem volt kiemelkedő, sem a távolabb…


Így inkább munkahelyet váltottam. Nettó 300-ért, havonta 10 napot dolgozom, vagyis pihenni járok be. Szabadon tanulhatok, gondolkodhatok, ami érdekel. 20 napom meg szabad.

2022. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy míg a suli egy végelátható mókuskerék volt, addig ez egy végeláthatatlan mókuskerék.
2022. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első munkahelyemen semmire nem tanítottak be, így mindent elcsesztem. Kollégák meg nem segítenek, rögtön leráznak egy gyors "most nem érek rá" válasszal. Volt hogy egy projektet el sem tudtam kezdeni, annyira nem értettem hozzá, de nem rúgtak ki soha.
2022. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megértessem velük, hogy nem veszem át a céges kocsit, sem a céges telefont. Meg, hogy a céges kártyát is csak havi 1X használom, mikor a hónap elején leveszem a teljes költségkeretet.
2022. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ugyanúgy bent kell rohadnom 2-3 műszakban, mint a tanulatlan 8 általánossal se rendelkező sori alkalmazottnak, ugyanakkor van szünetem mint nekik, ugyanúgy kell jelenlétit tölteni mint nekik. Csak abban térünk el egymástól, hogy én meg tudod oldani az olyan problémákat, amiket ők nem és ezért én több fizetést viszek haza. De ugyanolyan rabszolgasors az én életem is mint az övék.
2022. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
#2-es megkérdezhetem, hogy most mit dolgozol? csak kíváncsiságból, mert elég ritka az ilyen munkahely:(
2022. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fel se vettek multis munkahelyre
2022. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!