Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi időbe telt nektek az...

Mennyi időbe telt nektek az első full time-os munkahelyeteken, amikor nagyjából mindenhez értettetek, és önállóan tudtatok dolgozni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 5 hete vagyok az első teljes állásomban és egyelőre nagyon el vagyok veszve. Tippre én egy fél évet mondanék magamnak, míg minden számomra releváns témába beletanulok. Jelenleg rengeteg az új téma, és nem nagyon mondják el mit hogyan kell csinalni. Pl excelben kimutatások. Hanem inkább tőlem várják el, hogy mindenre rájöjjek. Egyébként üzleti területen dolgozom, ha ez számít.

2021. nov. 1. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

1 hét.. bár nem nehéz munka leszedni 5 kutyakaját a 10es helyről és rátenni egy raklapra, majd tovább menni a 25ös helyre és onnan meg leszedni 20 macskakaját és rátenni ugyanarra a raklapra.


Köv melóhelyen kb ugyanez volt.. aztán kellett 3 év mire csoportvezető lettem és kb minden ügyfél anyagához értettem. Majd újabb 2 év kellett hogy kiégjek és gyomorfekélyem legyen.

2021. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
ITs vagyok, kb 2 hónap volt.
2021. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne pánikolj :) kb fél év minimum amig átlátsz dolgokat pláne egy nagy cégnél ahol millió csoport,folyamat adat van. Nem elvárás hogy mindent tudj elsőre és fontos hogy kérdezz ha nem értesz dolgokat. Meg jegyzetelj, hogy másodszorra ne kelljen megkérdezni.
2021. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első full time munkahelyemen kb 3 nap volt mire mindent tudtam Önállóan végezni, mivel elötte már 1 év eltöltöttem ott gyakornokként és hasonló feladatokkal folytattam.

Az ezt követő helyemen még betanulásban vagyok, a manager szerint 3-6 hónap mire teljesen betanulok és önállóan tudok egyedül mindent végezni és értek is hozzá. Szerintem 2-3 hónap bőven elég lesz, mert a dolgok nagy részét már magabiztosan átlátom.

2021. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4) Mikor kezdtél el ott dolgozni? Számomra még teljesen átláthatatlan mert egy nagy német multi controllingosztályához tartozom. És számomra ez az első ilyen jellegű munka. Dolgoztam már korábban HR-en meg marketingen, de nem controllingon.
2021. nov. 1. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
2 hónapig tartott a betanulás kb, 2 év után nem volt már újdonság semmi a területemen belül.
2021. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

Okt 1.

IT szektor, német multi.

2021. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lassan 8 éve vagyok az első munkahelyemen, de még most is tanulok folyamatosan. Mondjuk lépkedek előre a ranglétrán, mindig jönnek az új, ismeretlen feladatok.
2021. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet a munkáddal, kérdező? Én most fogok egy multihoz bekerülni és nagyon félek, nehéznek tűnik a munka nagyon.
2022. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!