Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm kirugott azzal az...

A főnököm kirugott azzal az indokkal,hogy rosszul dolgozom,majd a helyemre fel vett egy nálam sokkal bénább,lassúb,esetlenebb embert..Ezt vajon miért csinálta?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra hirtelen kirugott.Semmi előzménye nem volt. már 6 hónapja ott dolgoztam....A munkámat jól végeztem.

2022. jan. 10. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ó dehogy nem! most elmondtad a lényeget. kínks lett volna továbbra is alkalmazni téged.
2022. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De gusztustalan ez. Sajnálom a helyzetedet, remélem mihamarabb találsz új munkahelyet.
2022. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Engedd el vannak gusztustalan főnökök ez van.

Az elmúlt napokban több állásinterjún is voltam a műszakvezető mindenkivel elbeszélgetett. Arra nem volt képes hogy az irodájában felkapcsolja a villanyt kintről a munkaterületről világított be egy lámpa és hát nem tudod elkerülni azt hogy akarva akaratlanul azt a lámpát nézed.

Az interjú után Felhívott egy HR es hogy az volt a probléma hogy nem néztem a szemébe.


Oké lehet ez is egy teszt lehet egy próba satöbbi satöbbi De az az igazság hogy ha egy főnök ilyen módszerekhez nyúl akkor az ilyennek nem akarsz dolgozni.

2022. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!