Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm kirugott azzal az...

A főnököm kirugott azzal az indokkal,hogy rosszul dolgozom,majd a helyemre fel vett egy nálam sokkal bénább,lassúb,esetlenebb embert..Ezt vajon miért csinálta?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra hirtelen kirugott.Semmi előzménye nem volt. már 6 hónapja ott dolgoztam....A munkámat jól végeztem.

2022. jan. 10. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, de 6 hónap az semmi. Legalábbis az ottani vezetőségnek úgy látszik.
2022. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Elvileg nem kell megindokolnia az elbocsátást, viszont gerinctelennek tartom, ha így cselekszenek. Hogyan derült ki, hogy "rosszabb" nálad?


Na de válasz a kérdésre: lehet, hogy az illető protekciós, családtagok ismerik egymást, vagy más területen is dolgozik a cégben, nem csak ott ahol te dolgoztál.

2022. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, hogy csak szerinted bénább nálad az utódod...
2022. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt ilyen. Szorgalmas voltam, mindent megcsináltam, emellett élőben is, telefonon is egyeztettem a feladatok elvégzésről a többiekkel. Aztán közölte velem a főnök az irodában, hogy nem tud velem dolgozni, nem veszem ki a részem a csapatnak a munkájából. Aztán közöset akartak aláíratni. Egy rendőr és egy bíró ismerősöm segített akkor nekem. Mikor visszamentem dolgozni, rendesen dolgoztam, ahogy korábban, utólag ment a hibáztatás a vezetők között, hogy ki volt a hibás. Szamarak.
2022. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A Volt kollégáim mondják,hogy béna,lassú a csaj aki a helyemre került...Egyébként semmi elője nem volt annak,hogy ki leszek rugva.Mindenki meglepődött.Egyébként csak egy egyszerű eladó voltam.A munkámat gyorsan,precízen végeztem.Vevők is kedveltek engem.
2022. jan. 10. 19:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy a te pozíciódat olcsóbban hirdették meg és elvállalta valaki? Lehet azért "jó" a bénázása, mert fele árért csinálja .
2022. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Már másfél éve vagyok egy olyan helyen, ahol eddig legalább 3x nagyon rezgett a léc repülök-e. Megvan a dinamika, a környezet, amibe a főnök úgy gondolja nem illek bele.


Ezalatt a "dinamika" alatt folyamatos nyalásokat, ostoba csapatépítő programokat, pletykálásokat értek többek között, amikből teljesen kivonom magam. Olyan szintre lemennek egyesek, hogy az óvodában nem látnál ilyen gyerekes viselkedést (pl. volt aki a földön fetrengett, hogy szórakoztassa a főnököt, de gyakori téma hogy a nemi szervükkel miket csinálnának).


A pénz miatt nem megyek, engem meg azért tartanak még mert a munkát jól elvégzem, de egy ponton szerintem úgyis találnak valami ürügyet hogy kivágjanak.

2022. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy az új csaj a főnök rokona, ismerőse. Valakit ki kellett rakni, hogy a helyére fel tudják venni.
2022. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az uj csaj belepo szintu, alacsonyabb fizuert is elvallalta.

Vagy egy ismerosnek kellett a melo. Milyen melo amugy?

2022. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó már írtam egy kommentben.olvasd vissza...Azt tudom,hogy tetszettem a főnökömnek mert kb 2 hónapja bepróbálkozott nálam...nemet mondtam neki....de nem hiszem,hogy emiatt rugott volna ki..vagy igen?
2022. jan. 11. 21:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!