Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez milyen ember, kolléga a te...

Ez milyen ember, kolléga a te szemedben?

Figyelt kérdés

Ezt a leendő kollégát behívták interjúra és egy bizonyos szakmai területen kell majd dolgoznia, elég specifikus pozícióban.


A leendő kollégának az első és legfontosabb kérdése a leendő munkahelyével kapcsolatban viszont az, hogy reméli ki kell majd öltözni, reméli majd kell szép businesswoman blézer és bőrtáska, és ugyanolyan fontossággal businesswoman magassarkú meg az egyebek.


A leendő kolléga vagy mint gondolom már leesett, kollegina egy bizonyos szakmai területen dolgozna aminek azt a részét hónapokkal ezelőtti saját bevallása szerint utálja és szerinte "egy undorító fos, a kinézete is egy kalap szar és remélem hogy a büdös életben nem kell dolgoznom benne és kizárólag java-ban akar dolgozni mert az olyan szép, rendszerezett és logikus".


A leendő munkahelye a leendő kollégának kizárólag pythont használ amit ő az előbb leírt intenzitással gyűlöl, majd 180 fokos fordulat után állítja, hogy java-ban nincs munkahely és egy kalap szar és a python a legjobb.


Végül a leendő kolleginának ez lenne a második munkahelye, az elsőt otthagyta bizonyos ismeretlen okokból. Annyit tudunk, hogy sietett a plázába a businesswoman transzformació titkáért, de kiderült az is, hogy a munkahely ezt nem követelte meg.


A szakmai motivációról és tapasztalatáról, tudásáról még kevesebbet lehet tudni, sajnos.



#adws
2022. jan. 11. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván azt várod most, hogy elhordjuk mindennek.

De csalódást kell okoznom, mert ebből több nem derül ki, mint hogy elég felszínes, ki tudja, milyen ember egyébként, meg milyen munkát fog végezni?

2022. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem varom hogy elhordjatok mindennek, azt irjatok le mit gondoltok ezek alapjan, nem kell tulnyujtani. devops meloja lenne, csak aggodunk hogy nalunk fog dolgozni es nincs szakmai hattere szinte egyaltalan, annyira a szakma sem erdekli ot csak azert mert van benne munkalehetoseg es penz, illetve az jobban izgatja ot, hogy milyen titulusa lesz meg hogy igazi businesswomannak nezzen ki.


Egy regi egyetemista tarsunk volt egyebkent. Az egyik kollega tartja vele a kapcsolatot meg segit neki bejutni.

2022. jan. 11. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából sok mindent nem tudok meg róla, majd kiderül, én is szeretem a divatot, szóval az pont nem zavarna, hogy akar öltözködni, az pedig, hogy régen ezt szerette, utána azt..hát na, én is sokszor változtatok véleményt, szóval ez is kb hidegen hagyna, majd eldől és kiismerem, ha elkezd dolgozni.
2022. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem legalább a programozók nem ekkora pletykafészkek
2022. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ez volt az első, egyben legfontosabb kérdése, érdemes lenne valakinek felvilágosítani, hogy az egy munkahely (valószínűsítem, hogy komoly pozíció) nem pedig divatbemutató. Persze, fontos a kinézet, egy magasabb pozícióban pedig elvárás az ápoltság, de szinte ordít a kérdésből, hogy itt nem csupán arról van szó, hogy elegáns szeretne lenni, sokkal inkább az, hogy státusszimbólumként tekint ezekre a dolgokra. Hiába lesz Parker tolla és kígyóbőr táskája, ha a munkája rovására ezekre az elemekre fog koncentrálni.
2022. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!