Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökök miért játszanak...

A főnökök miért játszanak direkt pszicho játszmákat? Berendel írásban az irodájába másnap 10re, azt hiszem ki fognak rúgni erre egy bagatell semmit közöl

Figyelt kérdés

Írásban mailben közli hogy másnap reggel 9re fáradjak be az irodájába. Na gondolom itt a vége most kirúgnak.

Majd bemegyek és egy bagatell semmit közöl.

Miért nem írta eleve azt? Minek kellett ez a felesleges kör?


Vagy miért nem mondta élőszóban?

Minek ez a pszichoterror?


2022. jan. 13. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert elmebetegek.
2022. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem ő tehet arrol ha te arra asszocialsz ha behivnak, hogy kirugnak.

Nekem eszembe se jutna ilyen hq hív a főnök.


Nálunk inkabb olyanok a bajok hogy hülyék. Es lecsesznek jogtalanul.



Pl megírom hogy hamarosan küldöm a xz kimutatást.


Erre rámír hogy készitsem el az xz kimutatást.

Ilyenkor már idegemben visszairok neha hogy ott áll a levelemben hogy azon vagyok mindjart kuldom.


Vagy meg akarja magyarázni hogy a nyomtatoval hogy nyomtassak. De ugy hogy az ő midszerével dupla annyi idő szkennelni nyomtatni mimt ahogy en csinálom.

És még ő néz engem hulyének hogy nem jol csinálom szerinte.

Komoly egy nyomtatohoz se ért. De azert beszol lenéz hulyének néz.

2022. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Megfélemlítés, pszichikai nyomás, lehet, hogy ő ezt élvezi.
2022. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Hogy ezek a kamu munka ügyes történetek idén se fogynak el.... És egyre több van. Remélem, valami zárt osztályról írogatja és nem köztünk mászkál szabadon.
2022. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%

Számolj már le arról a nyomorult helyről, ha ennyi bajod van ott!

Minden nap írod a szarságaidat, ahelyett, hogy munkahelyet váltanál.

2022. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Remélem, valami zárt osztályról írogatja"


Hát majdnem. Közszféra közig. Zárt osztály valóban és nem épelméjűek vannak itt, az fix. Jártál te már állami hivatalban? Ott csak gyp-sek vannak. ha nem azok lennének nem ott lennének.

2022. jan. 13. 10:37
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Mi az a gyp?
2022. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2022. jan. 13. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A Balu Bt. alkesz főnöke már csak ilyen. Ha jól emlékszem, meséltél már olyat is, hogy egyik nap sakálrészegen üvöltve kirúgott valakit azonnali hatállyal, másnap meg felhívta, hogy miért nincs még bent, hol késik. :O
2022. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező védelmében:

Én egy nagy bank nagyvárosi fióktelepének igazgatói asszisztense vagyok. Az irodám az igazgatói iroda előtere, ha tetszik, előszobája. Ajtó közöttünk nyitva, akkor csukja be az ajtót, ha valami nagyon bizalmas beszélgetést folytat, egyébként nem.

Délidő, ajtó nyitva, ott ülök a helyemen és végzem a munkámat. E-mail csattan a gépemen az igazgatótól: "Mancika", ha keresnek, ebédelni mentem. Felvette a kabátját, és az irodámon keresztül kiment úgy, hogy rám sem nézett.

Hozzáteszem, 10 évvel idősebb vagyok nála, 10 évvel régebb óta vagyok a bank alkalmazottja, mint ő, és mindvégig dolgozom ugyanebben a beosztásban úgy, hogy közben már volt három másik igazgatóm.

Szerintetek?!!!

2022. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!