Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezen megsértődnétek?

Ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Munkahely munkaidő 9 ig szól, van 1 főnök meg 3 kis főnök, a főnöknél és 2 kis főnöknél elvárás, hogy végezzünk fél 9 re, mennének ők is haza. Tegnap a 3. Kis főnök volt, végeztünk is 8.25 körül, kollégák hazamentek, mi még egy kollégával az öltözőben voltunk, fél 9 kor meg ő bejött, hogy miért vagyunk mi itt már átöltözve még tart a munkaidő stb, hirtelen nem is értettem mi ez a leszúrás már csak mi vagyunk itt rajtunk kívül senki aztán még vagy 10 percig dumált, hogy még ezt azt meg kéne csinálni, ma hallom a másik kis főnöktől beírt a csiportjukba, hogy én már fél órával a munkaidő vége előtt ottvoltam átöltözve stb, az le sem esett neki, hogy rajtunk kívül nincs már ott senki tehát valószínűleg a többiek már úton vannak hazafelé.

2022. jan. 14. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Megbeszélném vele, hogy nem épp helyesen járt el.


Egyébként lehet hogy nehezebb nekik lepapírozni, ha hamarabb végeztek, és ezért volt feszült, kérdezd meg tőle.

2022. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kell papirozni 9 ig írjuk magunkat csak hamarabb megyünk.
2022. jan. 14. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

A többi főnök nem veszi komolyan, sz-rnak a fejére. Lehet emiatt is volt ideges.


Lényeg hogy se nem sértődnék meg, se nem érdekelne mit pattog.

2022. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy nem vette észre, hogy a többiek elmentek.
2022. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Amikor mindegyik főnök ott van, kérdezz rá, hogy mi az elvárás, mert elég kellemetlenül érezted magad a múltkor.
2022. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A "nagy" főnöknek írtam emiatt a másik kis főnök meg azt mondta húzzuk el a munkát ha ez a főnök van, hogy neki megfeleljen.
2022. jan. 14. 18:03
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk ha 9ig tart a munkaidős, akkor 9kor mehetsz atoltozni normális helyen. Ez a harmadik kisfonok az egyetlen, aki megfelelően viselkedik, a többi nem
2022. jan. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat ha a nagy foninek jo igy akkor a kicsi mind1 mit mond. Ezt ok dumaljak meg egymast kozt h akk most mivan 🤷‍♂️
2022. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Találkoztam a "nagy" főnökkel azt mondta ne foglalkozzak velem :-)
2022. jan. 15. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!