Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szólt be? Te is megsértő...

Miért szólt be? Te is megsértődnél?

Figyelt kérdés
Fogyózom,munkába salátát,darabolt zöldséget,joghurtot,gyümit szoktam vinni.Jövő héten megjön,így ma nagyon ehetnékem volt,ettem egy teljes kiőrlésű zsömit csirkemellel meg paprikával.Munkatársnőm meg beszólt,hogy attól aztán nem fogysz le!Most mit bunkózik?
2015. ápr. 1. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a jó ku.va any.át. :D Ilyenkor valami frappánsat vissza, hogy te meg attól a fél liter víztől nem lesznek nagyobbak a melleid, de ha nincsen ilyen gondja akkor másra vonatkozóan :D Jó bunkó volt tőle. Bár a hangsúly is számít, de akkor is. :D
2015. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*neked
2015. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából zsömivel teli szájjal meredtem rá,aztán odébb mentem.őrajta is van,de ő anya és ez szerinte mentség.
2015. ápr. 1. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért szól be, mert irigy. Te teszel is valamit hogy jobban nézz ki, ő meg csak kifogásokat tud gyártani, mert akaratgyenge. Egyszerűbb fikázni a másikat, tudod másban a szálkát is, magában meg a gerendát sem...


Egyébként a csirkemellel és a paprikával nem értem mi a baj, nem hurkát-kolbászt ettél vagy valami más zsírban tocsogó ételt. A testépítők, fitness modellek meg csirkemellen és rizsen élnek, na meg sok zöldségen, gyümölcsön, na akkor ehhez mit szólna? :)

2015. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk van,aki a zöldségre is beszólt.Mert hogy ő nem fogja sanyargatni magát,a férje így is szereti,aztán tolja a fornettit...Aztán vannak a kérelten tanácsadók,meg akik becsülnek az igyekezetért.
2015. ápr. 1. 23:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak hogy frappánsan fogalmazzak: Savanyú a szőlő!😉
2015. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!