Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek velem mindig a...

Miért ilyenek velem mindig a szerb munkatársaim? Az osztrákok, törökök soha nem bántanak. 20/L

Figyelt kérdés

Nem igazán lényeges körbeírni a viselkedésüket, mert már minden volt, amire jelen esetben gondolhattok. (Fizikai bántalmazás nem).

Munkakezdő vagyok, általában mindenki tudta, hogy magyar vagyok. Az ő érdekükben szerbül válaszoltam nekik vissza és mindent megtettem, amire kértek. De soha nem tudnak megelégedni velem, pedig kidolgozom a belem előttük. Már-már zavarbaejtően kedves vagyok mindenkivel, mert nem akarom elrontani a napjukat - emellett szociális fóbiám van.

Mindig más helyre tesz a főnököm, mert nem bírom sokáig a terrort. De mégis.. ez az én hibám, hogy nem kedvelnek vagy ez a “szerb vér”? Tudtommal másba nem kötnek bele. Olyan is volt, hogy végig sírdogáltam egy lány előtt, mert iszonyat megalázóan beszélt velem, de azután sem hagyta abba. Hogyan viselkedjek, hogy békén hagyjanak?



2022. jan. 15. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Másik munkahely vagy kiállhatsz magadért , de nem tudok felelősséget vállalni így érted , neked kell
2022. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ausztriában szintén Szerbekkel dolgozom, és a lakás felső szintjét is ők bérlik. Abszolút semmi problémám nincs velük.

Egyetlen atrocitásom is szintén magyarokkal volt...

Szóval nem lehet általánosítani.

Válts munkát ha nagyon gáz a helyzet.

2022. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem érdemes feltétlenül ezt nemzetiséghez kötni, minden országnak vannak jó és rossz emberei, bár tény, hogy előfordul egy-egy népnek szokványos jellemzője, ami többségre igaz.


De általában minden kapcsolat két emberen múlik, tehát ez rajtad is áll, mennyire váltod ezt ki belőlük, mennyire hagyod, hogy ezt tegyék veled. A leírásod alapján talán rádismertem máshonnan és ha te vagy az akkor nem lepődök meg ha te hozod ezt ki belőlük.

2022. jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
vannak olyan szerbek akik nem szeretik a magyarokat , ha teheted keres más munkát
2022. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Már-már zavarbaejtően kedves vagyok mindenkivel, mert nem akarom elrontani a napjukat - emellett szociális fóbiám van."


Ez a baj! Ne legyél naiv! vannak ragadozó típusú emberek,nekik soha nem fogsz tudni megfelelni,és pont akkor fognak a legjobban rád szállni,ha minél jobban igyekszel.Mert tudják,hogy tőled mindig csak kapni fognak,könnyű préda vagy.Persze ez nem nemzetiségtől függ,hanem épp ilyen embereket fogtál ki.

2022. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 5. válaszolóval! Régebben én is ilyen megfelelési kényszeres voltam, ebből kifolyólag egy balek... Mióta ezt lejjebb vittem, sokkal jobban megbecsülnek. Ez ilyen paradox módon működik sajnos... Persze belül még van bennem maximalizmus, ami viszont jó, mert ez által

igényes vagyok a munkámra.

2022. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem a szerbek a bunkók, hanem a munkatársaid... válts ha ennyire szrul érzed magad.

nem ismerek amúgy túl sokat (gyors fejszámlálás, négyet vagy ötöt), de azok kedves emberek. nagyon szomorúak ugyan hogy a magyar nem szláv nyelv, és ezért nem értjük egymás anyanyelvét, pedig milyen vicces lenne, és tudják hol kapható minőségi ajvár.

2022. jan. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában a magyar lányok bunkók. Mindenhol utaljak őket. A yugoszlavok különben is utaljak a Magyarokat.
2022. nov. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sose fognak szeretni. Nem emberszabású emberek. Ugyan az a faj mint a gypszi. Csak már nem putriba élnek.
2022. nov. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!