Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy szoktátok átvészelni a...

Hogy szoktátok átvészelni a munkaidőtöket?

Figyelt kérdés
4 órában dolgozom, de néha egy örökkévalóságnak tűnik. Igyekszem kizárni a külvilágot és a munkámmal törődni.
2022. jan. 16. 16:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem a munkám.
2022. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg nem hozzád szólt a kérdés..
2022. jan. 16. 17:04
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Mivel kreatív munkát végzek, sokat gondolkozom. A fiam szokta mondani: anya akkor is dolgozik, amikor kifelé mereng az ablakon.
2022. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Ezek szerint nem sok feladatod van. Biztonsági őr vagy? Netán olyan portás, akinek semmi dolga, még csak telefon sem érkezik be hozzá?

Vagy mi lehet olyan unalmas?


Amennyiben olyan feladatod van, ahol nem kell valamire koncentráltan odafigyelned, én a helyedben olvasnék, tanulnék, ha van lehetőségem közben netezni, akkor valami informatikai tanulásra mennék rá.

Ha muszály munkakörből adódóan valamit állandóan figyelnem, akkor ez van... figyelnék, vagy ha nem bírom, felmondanék.

2022. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozva...
2022. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem portás vagyok, bár voltam az is a múltban. Jelenleg monoton munkát végzek, könnyű fizikai munkát.
2022. jan. 16. 17:15
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Ezek szerint ingerszegény környezetben vagy, mert nem történik semmi. Te csak úgy ott vagy és unatkozol. Ha tényleg a munkádra figyelsz, akkor miért is unatkozol?

Ha ennyire unod, keress másik munkát.

2022. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
49%
Dolgozom.
2022. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
6%

Általában reggel berúgok, hogy örülök ha betudok menni.

Aztán elmegy a nap, néha azt veszem észre kollegák szólnak, hogy hazafelé.

aztán megyek a kocsmába emésztgetni, milyen ez a munkanap is.

2022. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Megváltozott munkaképességű vagyok, nem könnyű a munkakeresés. Fizikailag a munkával törődöm, de unom.
2022. jan. 16. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!