Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álló munkát végző kollégáim!...

Álló munkát végző kollégáim! Ti hogy vészelitek át a munkaidőtöket, ha már fáj a lábatok?

Figyelt kérdés

Egészségügyileg sem vagyok toppon a derekammal és 8 órás munka után már alig bírok állni a talpamon. Egy cipőt is hamar kitaposok. Sokszor arra is gondoltam, hogy a cipő is sokat nyom alantban. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

Köszönöm

27N


2013. szept. 17. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem állómunkát végzek, de azt tudnám javasolni, hogy csináltass talpbetétet. Anno nekem is rengetegszer fájt a derekam, már pár óra után is, és ez megoldotta a problémát.
2013. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, vendéglátóztam jó sok évig sajnos, a derékfájásommal csodát tett a csontkovács, aztán már csak normálisabb cipőben kellett lennem és nem volt baj. Ő adott pár tippet is, hogy hogy álljak. Azt mondta, hogy én térdből állok, azért szenvedek annyira, megmutatta hogy kéne állnom, amire mindig emlékeztetnem kell magam, de ha úgy állok, akkor sokkal kevésbé terhelő. A talpbetét is jó ötlet, de egy igazán kényelmes munkacipő is. Én kínain vettem crocs utánzatot, abban szerettem nagyon dolgozni.
2013. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is vendéglátásban dolgozgatok, de csak szezonálisan, ami azt jelenti, hogy évente körülbelül 3 hónap. Nálunk a crocs papucs vált be, összehasonlíthatatlan egy sima cipővel... :)
2013. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!