Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyen egy igazgatóasszony, sok rossz hír keringett róla már akkor is mielőtt jött, majd beigazolódott.

Sokan felmondtad már miatta, eleve a stílusa is szánalmas. (üvöltözik , csapkod és fenyegetőzik)

Ezt jeleztük már felsőbb vezetőnek , de mivel “kevesen” szóltak nem tud mit tenni.

A beosztás embertelen, minden nap kötelez a túlórára, amit tudom hogy megtehet, de nem így.

Sokszor lett jelezve , hogy az ember 1-2 óra alvással nem tud dolgozni normálisan.

Mégis csináljuk.. De sajnos eljött az a pont mikor a szervezetem felmondta a szolgálatot. Kikészültem, szédülök a fáradtságtól.

Volt nálunk egy idősebb úr, elég beteg lett amiről szólt, megfenyegette , ha nem jön vissza táppénzről kirúgja. Szegény sajnos megijedt, így bejött dolgozni, napközben is szólt , hogy nem bírja. Este már taxival ment haza, többet már sajnos nem fogjuk látni, elhunyt másnap.

Én másik munkahelyet nézek egy ideje, sajnos nem könnyű, sz*rból sz*rba nem akarok menni. De ezt nem lehet bírni, büntetések vannak mint az oviban , ha nem felelsz meg neki, még szünetre sem mehetsz. Mégis kimész? Ki*basz veled.

Esetleg jogilag nem lehet ellene tenni?

Mielőtt mindenkit kikészít..



2022. jan. 18. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Diktafonra vegyétek fel 1-2ilyen szünet tiltását,kiabálását.


Ezért a cég is megütheti a bokáját.

2022. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentést kell tenni.

Elmentek ti kevesen, akik szóltatok a nagyfőnöknek a munkaügyi hatósághoz és közösen megteszitek az első hivatalos lépést.


Az ilyen mértékű túlórát lekönyvelni se lehet, szóval biztos bukta a dolog.

2022. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. -nek van igaza!
2022. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!