Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lesz valaki urulógus?

Miért lesz valaki urulógus?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 18:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%
Az 5-ös úgy orvos, mint Sztojka Iván MTA-tudós... :-DDDD
2022. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

Azért egy urológus sem csak és kizárólag a betegeiben turkál, ne már. :D


Azért vannak, akik publikálnak is a témában, oktatnak egyetemen, konferenciákat szerveznek… Plusz mondjuk érdekelheti a belső szervek működése is akár. Ne akarjuk már közönséges szatírként aposztrofálni őket.

2022. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%
11# Ezt honnan veszed?
2022. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Mert beteg embereket akar gyógyítani! Mint a többi orvos. Hasonlóan a nőgyógyászhoz, a szemészhez, a kardiológushoz, a neurológushoz és azokhoz, amiket nem sorolok fel mert túl hosszú lenne.

Szerintem bármilyen betegségeket is kezel egy orvos, az egy hivatás és nem képes rá akárki, kell hozzá empátia, segíteni akarás, még jobb ha megvan a tudomány fejlődése iránti érdeklődés is (új kezelések, külföldi tapasztalat, tudományos publikációk).

Én személy szerint az orvostudomány minden területét ugyanolyan fontosnak tartom és bármelyik szakterülettel is foglalkozik egy orvos, szerintem csodálatos dolog (lehet) embereket gyógyítani. Milyen nagyszerű, hogy gyógyultan távozik a rendelőből, hogy jól sikerült a műtét, hogy a kezelések és gyógyszerek miatt végre megszabadulhat a fájdalmaitól és ebben te mint orvos segíthetsz neki. A halálos betegségek nagyon elszomorítóak, de még ott is érdemes küzdeni ameddig lehet és bizony még akkor is lehetnek jó eredmények. Bizonyos esetekben a halál széléről is vissza lehet hozni embereket vagy időben felismerve egy daganatos betegséget meg lehet menteni az életét. Ez az, ami miatt az orvosi hivatás szerintem csodálatos és ez most független attól, hogy urológus vagy nőgyógyász vagy bőrgyógyász az illető.

2022. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
34%
13 , sebész havi 2m keres akkor egy urulógus min 10m így el tudom képzelni hogy egy normális ember ezt választja . seggekben turkálni beteg dolog
2022. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

#15 jól írja...


aki okosabb mint egy ötödikes, az meg is érti. :)

2022. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%
16: ezt majd akkor is mondd, ha pl. hererákos leszel, és keresel orvost....
2022. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
19%
18as neked ez már elég hogy seggbedugjanak , nem kell ennyire ragaszkodni az élethez hogy minden szart magadba engedj
2022. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%

Sírok. xDDDD


Hát akkor egy nőgyógyász mit mondjon, amikor felcímkézi vele a sok barom, hogy a nők miatt helyezkedett el akként, aztán mehet a dohányos kismamákat lebeszélni a napi 2 doboz cigiről, meg idős nők gombás fertőzésében tanácsot adni? :DDD

2022. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
43%

20: elképesztő, nem????

Szerintem 15évesek, de kb. 10éves szellemi szinten...

2022. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!