Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Urulógus vizsgálaton miként...

Urulógus vizsgálaton miként vizsgálnak meg, ha fennáll a gombás fertőzés gyanúja?

Figyelt kérdés

Voltam már kb. 2 hete urulógusnál egy másmilyen jellegű problémával. Akkor prosztata vizsgálat volt és pisilnem kellett egy pohárba, amit utána megvizsgáltak helyben. Nem volt probléma sehol sem.


Most felmerült, hogy gombás vagyok. Ugyanúgy fog eljárni az orvos vagy más jellegű lesz az eljárás?


Válaszokat előre is köszönöm.



2022. jan. 15. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most is ugyan úgy fog.Egyforma a menű.
2022. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőr m- és nemibeteg gondozóba menj, kenetet fognak venni
2022. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az hogyan zajlik?
2022. jan. 15. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kb így

2022. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pár éve az urológus végezte el. A barátnőm nőgyógyásza szólt, hogy keressek fel egy urológust. A vizsgálat abból állt, hogy a húgycsőből vett kenetet, utána prosztatamasszázs, majd vizelet minta adás, ami ment tenyésztésre. A kenet vétel csak kicsit volt kellemetlen, a prosztata vizsgálatot meg már ismered. Vissza kellett mennem, a labor alapján igazolódott a nőgyógyász gyanúja, kaptam antibiotikumot, a kúra alatt csak óvszerben volt szabad közösülni.
2022. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 15. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid?
2022. jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem semmi, de fennált a gyanúja, hogy megfertőzöm a partneremet, mert olykor szeretkezés után hüvelygombája lesz.

Ezért inkább megnézetem magam.

2022. jan. 18. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!