Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodaba vagyunk 7en. Hogy...

Irodaba vagyunk 7en. Hogy lehet kozos nevezore jutni a futessel kapcsoaltban?

Figyelt kérdés
A nagyfonoknek mindig melege van es lehuzza a futest, a tobbiek meg faznak es kabatba ulnek az irodaba. Koztuk én is. Van rajtam 2 pulcsi es egy melleny. Es beraktam magamnak egy hosugarzot az asztal ala. Senki se szolt eddig, en vagyok az ujfiu par honapja. Masoknal is van hasonlo problema? Mit csinaltatok?
2022. jan. 20. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Hány fok van?
2022. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
mivel a kijelzo nem pontos ahol beallitod a homerseekletet em tudok pontos erteket mondani, de annyi,hogy folyamat futkos a hatamon a cidri.
2022. jan. 20. 09:07
 3/23 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél már egy hőmérőt.
2022. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is volt ilyen gond, meg van is.

Egyszer kihívtuk az illetékest, hogy ez nem normális, hogy ennyire hideg van az irodában. Jött a kis mérő berendezéseivel, megnézte, kiváló a hőfok, törvénynek megfelel stb, öltözzünk fel jobban. Már a kolléganő lábánál ott volt akkor a hősugárzó, annyira fázott. De mindenki pléddel burkolózva dolgozott. Azt monda az illetékes, hogy túl sokat üldögélünk, és így ugye kevesebbnek érezzük a hőt, mozogjunk, álljunk fel többet, stb.

Tény, hogy jó ha 2 óránként felálltunk.

Most itthon dolgozok, és bizony ugyanúgy pléddel burkolózok, meg köntös, meg mittomén. Pedig nincs hideg a házban. Szóval ebben lehet vmi, hogy ülve más a hőérzet. Mamuszban kell dolgoznom.. xD

Az irodában most már máshol ültem a vírus előtti időszakban, felettem jött a jó kis meleg, de volt aki kinyitotta az ablakot a világ másik felén, aztán az én lábam fagyott le tőle, aki meg az ablaknál ült, nem vette észre, hogy már fagyasztó az iroda. És ha kinyílik az ablak, a fűtés automatikusan leáll pár perc után, így annál tovább nem szabad nyitvahagyni az ablakot, persze azok a hőhullámos kollégák az ablaknál órákat szellőztettek.

Szóval nálunk is mumus ez a téma, már tudom kezelni bent a kütyüt, hogy feljebb vegyem a fútést, meg szólok, hogy csukják be az ablakot, vagy 1 órát távol leszek a géptől, mert így nem tudok dolgozni. Rögtön becsukták az ablakot. Szerintem muszáj kompromisszumokat kötni. Szerintem is abnormális, hogy külön fűteni kell, meg beöltözni, de magamon látom, hogy én ígyis-úgyis megfagyok. xD Érdemes lenne tényleg megnézni, hány fok van bent.

2022. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A fo problema hogy van akinek a hideg az jo, van aki megfagy. ha melegebb van akor nekunk jo,de a masik meg izzad mint a ló
2022. jan. 20. 09:27
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Kompromisszum. Közepesre állítsátok be.

Akinek melege van, vetkőzzön rövid ujjúra.

Aki fázik, az húzzon vastag kardigánt, pulóvert.

Én mindig egy bundás kardigánban vagyok télen, mert egy helyben ülve fázom, akkor is, ha nincs annyira hideg. :D

2022. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

az a gond, hogyha meleg van eléggé romlik a koncentráció szerintem. Szóval jobb felöltözni kicsit jobban, de ne legyen nagyon meleg, mert akkor meg így bambulás van :D


meg akinek melege van ő nem tud lejjebb vetkőzni.


még az megoldás, hogy az üllés rendet e szerint alaktani ki, de ez nem szokott opció lenni.

2022. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
plafonrol tolja a futes/hutest a legkondi tobb ponton
2022. jan. 20. 09:51
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Elvileg asszem 21-24 a jogszabály. De a 24 az nagyon felső határ a 22körüli az ideál elvileg.
2022. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az is dob az egeszen,hogy a mennyezet leszakadt es a szigeteles ugrott. Nem latjuk az eget,nyugi. Csak azok a gipszkarton lapok áztak be. Ez egy normalis iroda kellene hogy legyen. Modern minden, leszamitva ezt amit irtam. A sarokba meg mindig van egy zsáknyi tormelek.
2022. jan. 20. 10:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!