Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodaba vagyunk 7en. Hogy...

Irodaba vagyunk 7en. Hogy lehet kozos nevezore jutni a futessel kapcsoaltban?

Figyelt kérdés
A nagyfonoknek mindig melege van es lehuzza a futest, a tobbiek meg faznak es kabatba ulnek az irodaba. Koztuk én is. Van rajtam 2 pulcsi es egy melleny. Es beraktam magamnak egy hosugarzot az asztal ala. Senki se szolt eddig, en vagyok az ujfiu par honapja. Masoknal is van hasonlo problema? Mit csinaltatok?
2022. jan. 20. 08:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha kimegyek a mosdoba akkor ha pisalok az is gozolog es odafagyok a deszkara
2022. jan. 20. 10:13
 12/23 anonim ***** válasza:
Vegyél egy hőmérőt tényleg az tud reális képet adni, hogy mennyire extrém a helyzet. Bár nyilván ez nem fogja megoldani a személyes érzet problémát. Amúgy erre is jó a home office.
2022. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha csak egy embernek van meleg, akkor ő menjen ki :D Dolgozzon a folyóson.
2022. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mi is ülőmunkát végzünk 25 fok van, így a komfortos. A főnök külön szobában van,ő magának állítja a fűtést.

A nagyfőnök meddig van bent? Mert ha nem sokat, akkor vetkőzhetne ő is kicsit jobban, vagy át kell rendezni az irodát, hogy egy hűvösebb részre kerüljön.

2022. jan. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy 0 a fonok. Az irodavezeto. nem a tulaj.
2022. jan. 20. 10:24
 16/23 A kérdező kommentje:
Egesz nap itt van, szunetre se megy ki, az asztalnal eszik.
2022. jan. 20. 10:26
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

#14 a 25 fok az elvileg nagyon túl sok. most rákerestem és ott az már annyira rontja elvileg a teljesítményt, hogy plusz szünetet kellene adni :D

"A rendszeresen 24 foknál magasabb hőmérsékletű munkahely melegnek számít, ami befolyásolja a komfortérzetet és a teljesítményt. Ezeken a munkahelyeken a dolgozóknak óránként legalább öt perc plusz pihenőidő jár."

2022. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nálunk is 24-25 fok van. Egyáltalán nem meleg.

Egy helyben ülni az íróasztalnál teljesen más, mint mozogni közben. Sokkal hidegebbnek tűnik.

Volt, hogy nem volt jó a fűtés, valamiért nem ment 21 fok fölé. Konkrétan nem tudtam gépelni, olyan hidegek és merevek lettek az ujjaim. De koncentrálni se tudtam rendesen.

Nem olyan, mint kint a szabadban sétálgatni 21 fokban.

2022. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A kollegam az arcahoz szokta szoritani a kavesbogret vagy a teasat hogy melegitse
2022. jan. 20. 10:59
 20/23 anonim ***** válasza:
#19 csak annyit tudok mondani, hogy Wim Hof method.
2022. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!