Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire vagy irigy azokra az...

Mennyire vagy irigy azokra az emberekre, akik videojáték streamelésből élnek?

Figyelt kérdés
Nem provokatív kérdés, egyszerű kíváncsiság.

2022. jan. 22. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem vagyok irigy, nem érdekel ki miből keresi a kenyerét
Egyáltalán nem vagyok irigy, szórakoztatóiparban is pénz van
Egyáltalán nem vagyok irigy, szeretem a munkám, ha lehetőségem lenne, akkor sem váltanék streamelére
Egyáltalán nem vagyok irigy, aki streamel az lúzer az életben
Kicsit azért nyomja a lelkem
Eléggé irigy vagyok, szerintem nem szabadna ennyit keresni videojátékozással
Nagyon irigy vagyok, sokszor vagyok szomorú/depressziós miatta
Irigy vagyok, mert én magam hobbi streamer vagyok, de nem jön össze egyszerűen sehogy a nagy nézettség
Én már nagy streamer vagyok, nem vonatkozik rám a kérdés
Egyéb véleményen vagyok
54 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar, míg legális és emgél belőle addig csinálja nyugodtan.
2022. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok irigy, viszont akárhogy is vesszük; igazságtalan. Ugyanis van aki az egészségét is kockára teszi, vagy szimplán teljesen le van terhelve akármilyen nehéz fizikai munkával, mégse kap annyit amennyi járna azért a sok erő befektetésért. Vagy a másik véglet, mikor egy diplomás ember se keres olyan jól, míg bizonyos streamerek konkrétan úsznak/úszhatnak is akár a pénzben. Egyszóval elég érdekes dolog, hogy az egyik oldalt a tenyerükön hordozzák lényegében, míg a másik véglet meg a belét kidolgozva se kap annyi jövedelmet, amely kedvező lenne számára.
2022. jan. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi erővel sok minden igazságtalan, hogy némelyik sportoló havonta annyit kap, amit más élete során se keres meg, vagy hogy egy színész egy filmért szintén kaphat ennyit.

Ez egy ilyen világ.

2022. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Én is a 2-es véleményén vagyok. Számomra is igazságtalan. XQC egész nap videókat néz és 1 nap alatt annyit keres, mint 20 év alatt egy magyar tanár. Durva.
2022. jan. 22. 23:41
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Contentet készíteni állati sok meló, stresszes, meg lutri.


Állandóan toppon kell lenni, mosolyogni, csevegni a randomokkal, még akkor is épp elküldenéd őket a fenébe. Meg ha pl egy normál munkahelyen egy hetet depis vagy, kevésbé veszik észre.


Lutris, mert nagyon sokan akarnak ebből élni, és nem biztos hogy befutsz, de be kell fektetned kamerába, játékokba, rigbe, és még akkor se biztos hogy lesz belőle valami.


Nőket nagyon nagy arányban zaklatnak, doxxolnak, vagy irl követnek ha ilyesmiből élnek. Majdnem olyan veszélyes mint elnenni camgirlnek.


Ráadásul ez a szakma is drámából él, szóval könnyen el tudja magát ásni az ember, ha valaki előszed egy kétértelmű posztot mondjuk 2014ből...


Szóval én respektálom ha valaki ebből él, sok munkája lehet benne, de nekem nem lenne motovációm meg energiám rám.

2022. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
22%
De amúgy most azt nem értem, akkor mégis miért nem csinálja utánuk aki irigyli őket? Azért nem olyan hatalmas nagy befektetés a dolog.
2022. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

#4 Azért nagyon messze vagy a valóságtól. Persze kapnak érte pénzt, de nem ebből élnek. Ottvan pl Panzez Heki, ő nemegyszer mondja, hogy munkából jöt, és ha jól vettem ki akkor 12 órázhat.

Kevesen vannak akik tisztán ebből élnek nálunk, de ők cégektől is kapnak felkéréseket.

2022. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

6, tudod hányan próbálnak befutni ezzel?

Csomó ilyen posztot látok, gép, kamera, háttér de a többi egy szutyok pince, és kólás üvehekbe pisilt a srác...

Hány ilyen van szerinted, aki akár éveket pazarol erre, de nincs szerencséje, és csak egy nagy luk lesz az életrajzában, hiánybetegségei meg depressziója?

2022. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
6-os Mert lutri. Nagyon nagy szerencse kell hozzá, mert telített piac. Kb minden 13-30 közötti fiatal ebből szeretne megélni és nagyon sokan streamelnek, kb lehetetlen a nagyok után csinálni, mert már minden néző megtalálta a neki optimális nagy streamert. Kb senki nem megy kis streamereket nézni, mert a nagyok sokkal jobb contentet adnak.
2022. jan. 22. 23:49
 10/34 A kérdező kommentje:
#7 Nem azt mondom, hogy minden nagyobb steramer ilyen, mint XQC. De van azért egy jó pár, aki dollármilliomos streamerséből. Ilyen XQC, Pokimane, stb.
2022. jan. 22. 23:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!